НТА > НОВИНИ > Курйози > “Джо Байден” підписав петицію за звільнення Олега Татарова: що це означає

“Джо Байден” підписав петицію за звільнення Олега Татарова: що це означає

У Центрі протидії корупції заявили про фальсифікацію та зрив системи державної кібербезпеки

230
"Джо Байден" підписав петицію за звільнення Олега Татарова

Користувач з іменем “Biden Joe” підписав петицію про звільнення заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. У ЦПК б’ють на сполох про фальсифікацію та зрив системи державної кібербезпеки.

Про це написав голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін у Telegram.

За його словами, імовірність того, що громадянин із таким прізвищем таки існує – фантастика, а підписання електронним підписом такого неправдивого прізвища – катастрофа для всіє держави.

Під катастрофою Шабунін має на увазі те, що хтось може підписати вашим підписом документи у яких йдеться про подарунок вашої ж квартири.

“Це означає, що в Україні можна отримати справжній електронний підпис за підробленими документами. Наприклад, підпис ваш, яким “ви” потім, наприклад, подаруєте комусь свою квартиру чи бізнес”, – пише голова ЦПК.

Те, що хтось втрутився у процес свідчить про незаконність підписання петиції. Шабунін додає, що це проблема масштабна і тягне за собою наслідки

“Весь вчорашній день експерти з кібербезпеки намагалися отримати хоча б якийсь коментар від влади. Проте, що Офіс президента, що Мінцифри – як води в рот набрали”.

Варто нагадати, що автором цієї петиції є Віталій Шабунін, який звинуватив ОП у фальсифікації та подав заяву на ім’я генерального прокурора про вчинення кримінального правопорушення. Тобто, той вважає, що Татаров втручався у роботу технічних засобів.

Поки що зібрано 25 тисяч підписів, а це достатньо для того аби президент відреагував на петицію. Втім, до кінця збору залишилось 9 днів, а тому підписів може бути більше.

Софія Лепех

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі