НТА > НОВИНИ > Новини світу > Джонсон пропонує НАТО “велике” розгортання військ у Європі на фоні російської загрози

Джонсон пропонує НАТО “велике” розгортання військ у Європі на фоні російської загрози

617

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що наступного тижня запропонує НАТО “велике” розгортання військ, зброї, військових кораблів та літаків у Європі у відповідь на концентрацію російських військ на кордоні з Україною.

Про це повідомляє Reuters.

“Я наказав нашим збройним силам підготуватися до розгортання в Європі наступного тижня, щоб ми могли підтримувати наших союзників по НАТО на суші, на морі та в повітрі”, – заявив він.

Британський прем’єр пропонує збільшити британський військовий контингент у країнах Балтії, який зараз нараховує 1150 солдатів, а також налагодити відправку оборонної зброї Естонії.

“Цей пакет стане чітким сигналом Кремлю: ми не потерпимо їхньої дестабілізуючої діяльності і завжди підтримуватимемо наших союзників по НАТО перед ворожістю Росії”, – зазначив Джонсон.

Він також додав, що якщо президент Росії Володимир Путін обере “кровопролиття та руйнування” в Україні, це стане трагедією для всієї Європи, а також підкреслив, щ Україна повинна бути вільною у виборі свого майбутнього.

Питання збільшення кількості військових та озброєння у Європі буде обговорюватися офіційними особами наступного тижня у Брюсселі, в той час як у понеділок відбудеться обговорення військових варіантів серед міністрів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон наступного тижня прибуде до України з офіційним візитом. Метою поїздки є зміцнення дипломатичних зусиль на тлі нарощування загрози з боку Росії.

Оцініть новину
Клас!
19
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі