НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Дзідзьо – в головній ролі. У прокат вийшла пригодницька комедія «Де гроші»

Дзідзьо – в головній ролі. У прокат вийшла пригодницька комедія «Де гроші»

865

У четвер, 21-го жовтня, в кінотеатрах розпочали покази пригодницької комедії-квеста «Де гроші», яку зняв співак Михайло Хома (він же – DZIDZIO).

Про це повідомило Суспільне. За сюжетом піаніст-авантюрист Міша, щоби знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що гроші шукає не лише він, а всі, хто в будинку.

Головну роль у фільмі виконав Дзізьо. А також у комедії зіграли Ада Роговцева, Ахтем Сеїтаблаєв, Ганна Буткевич, Сергій Ліба.

Раніше Дзідзьо заявляв, що фільм продублюють англійською мовою, щоби продати його за кордоном.

За словами продюсера фільму та директора DZIDZIOFILM Діани Юраш, в одному з павільйонів Студії Довженка побудували інтер’єрні декорації будинку на декілька кімнат, серед яких – кімната-квест з елементами, що обертаються та видозмінюють приміщення.

«Ми взяли один із найбільших павільйонів – це 1 650 квадратних метрів. І є у нас геніальний художник-постановник Максим Німенко, який запропонував концепцію, і вони побудували квест-будинок інтер’єрно, де рухаються стіни, опускаються стелі та багато чого іншого. Це дуже красиво. Ми затратили багато часу та багато фінансів, але воно варте цього», – сказала Юраш.

Раніше Михайло Хома знімався в комедіях «DZIDZIO Контрабас» і «DZIDZIO перший раз».

Бюджет фільму «Де гроші» – 27 мільйонів гривень. Держкіно надало 21 мільйон 600 гривень, інвестиційні кошти – 5 мільйонів 400 тисяч.

Нагадаємо, що 10-го вересня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася зірка на честь співака, фронтмена та засновника гурту «DZIDZIO», автора пісень, актора, кінорежисера, продюсера Михайла Хоми.

Нещодавно на «Арені Львів» позитивно-патріотичний заряд перед початком футбольного поєдинку між збірними України та Боснії і Герцеговини надав Дзідзьо, який чудово виконав Державний гімн України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі