НТА > НОВИНИ > Львів > Ексклюзив: Мама топ-чиновника Садового Андрія Білого шокувала заявою про анексований Крим і Бандеру

Ексклюзив: Мама топ-чиновника Садового Андрія Білого шокувала заявою про анексований Крим і Бандеру

5430
Ексклюзив: Мама львівського чиновника Андрія Білого шокувала заявою про анексований Крим і Бандеру

Скандальну телефонну розмову мами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, в.о. начальника управління безпеки міста Андрія Білого про анексію Криму та ставлення до Степана Бандеру опублікували в ефірі гастро-політичного шоу «На ножах».

Чиновник з команди міського голови Львова Андрія Садового Андрій Білий народився у Криму, проте вже багато років працює у Львівській міськраді. Його батько – Леонід Білий є депутатом Севастопольської міської ради від партії “Єдина Росія” та ідентифікований СБУ як “посібник окупантів”. Мати – Наталія Біла теж в соцмережах висловлює проросійську позицію. Проте, щороку їздить в гості до сина у Львів.

«Після тих промовистих фото у ВК Наталі Білої з дівчатками у радянській формі, з георгіївськими стрічками, ми здогадувались, що мама чиновника Білого – колабораціоністка. Але почуте у телефонній розмові – нас неабияк шокувало», – розповіла Катерина Широкопояс.

Мамі Андрія Білого журналісти сказали, що проводять соцдослідження стосовно приєднання Криму до Росії.

– Наталіє, доброго дня.

– Доброго дня.

– Хочемо поставити вам декілька запитань щодо приєднання Криму до Росії.

– Це надовго?

– Ні, ні, декілька хвилин. Минули 7 років з моменту приєднання Криму. Пригадайте, будь ласка, як ви тоді поставились до приєднання: позитивно чи негативно?

– Позитивно.

– А сьогодні як ви оцінюєте приєднання Криму до Росії? Позитивно чи негативно?

– Цілком позитивно.

– Як ви думаєте: після приєднання Криму до Росії життя кримчан змінилось чи не змінилось? Якщо змінилось – то значно чи ні?

– А, змінилось. Значно змінилось.

– Як ви вважаєте: приєднання Криму вплинуло на життя таких людей, як ви? І якщо вплинуло – то як? Швидше позитивно чи все ж негативно?

– Ні, дівчино, позитивно, я вважаю, що все добре.

– Чи є у вас родичі на території України?

– Так, у мене діти в Росії і діти в Україні.

– Як ви підтримуєте стосунки? Бачитесь в Росії, в Україні чи закордоном?

– Ні, ну, я їздила до синів в Україну.

– Якщо вас запитають хто такий Бандера: герой чи бандит?

– Він мені не подобається.

– Тобто ви схиляєтесь до 2 варіанту?

– Негативно, негативно я ставлюсь!

«Таємний агент» або диверсант, засланий до Львова ворогом країни,- так не раз називали Андрія Білого у медіа.

Цікаво те, що мама Андрія Білого взимку їздила кататися на лижах на гірськолижному курорті «Плай» на Львівщині. Сам Білий від зустрічей з найдорожчою людиною відхрещувався, мовляв і він страждає і діти його, бо ж бабцю зовсім не бачать.

Батько львівського чиновника – Леонід Білий, який проживає на території окупованого Криму, є членом путінської «Єдіної Росії». Чоловік двічі: 2014-го і 2016-го балотувався до Ради Верхнесадівського муніципального округу Севастополя від Всеросійської політичної партії “Єдіна Росія”. Свого часу Леонід Білий відзначився на дні «триколору» в одній з кримських шкіл, а на сайті Миротворець фігурує як поплічник російських окупантів.

Андрій Білий відомий своїми «ляпами», так, наприклад чиновник, який отримує гроші від платників податків, обізвав львів’ян «рагулями», бо йому не сподобалось, як вони паркується. На жаль, менш відомий Андрій Білий своїми досягненнями, завдяки йому Львів ледь не купив білоруські МАЗи у диктатора Лукашенка, електронний квиток тільки у популістичних розповідях чиновника та й самого міського голови, а замість того аби віддати колишнім працівникам борги по зарплаті – команда мера разом із Андрієм Білим заплатила російському олігарху Ігору Чуркіну.

В березні депутати міської ради на вимогу більше десяти громадських організацій вимагали у Садового звільнити Андрія Білого з посади директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради та в.о. начальника управління безпеки міста. Міський голова ініціативу активістів проігнорував.

Повний випуск програми можна подивитись тут: 

https://www.facebook.com/NTAchannel/videos/191589989452165/

Нагадаємо, проект «На ножах» виходить щоп’ятниці о 20:15 на телеканалі НТА та у соцмережах.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
2
Злість
8
Обіймашки
0
Шооо?
3

Коментарі