НТА > НОВИНИ > Війна > Ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Загороднюком у проєкті «Говорить Великий Львів». Наживо

Ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Загороднюком у проєкті «Говорить Великий Львів». Наживо

«Говорить Великий Львів» – майданчик, де отримають слово всі та почують абсолютно кожного

277

Американське видання Politico визнало російського диктатора Володимира Путіна «невдахою року». Велика Британія оголосить про новий пакет санкцій проти Росії вже невдовзі. А аналітики Інституту вивчення війни (ISW) переконані, що російський президент Володимир Путін створює умови для затяжної загарбницької війни в Україні. Що це означає? Коли Росія відчує повну поразку на полі бою?

У випадку блекауту, тобто повного зникнення електроенергії, національний телемарафон і 5 радіокомпаній матимуть можливість працювати ще щонайменше 3 доби, мобільні оператори теж повинні забезпечити можливість надавати зв’язок впродовж 3 діб. Чи чекати Україні на блекаут? Скількох ще масованих ракетних ударів сподіватися українцям? Чи є ракети в Росії та як вплине на це співпраця із Іраном?

Про це та більше поспілкуються сьогодні з головою правління Центру оборонних стратегій, міністром оборони України (2019-2020). Вже опісля у форматі великого ток-шоу дискутуватимуть із військовими та політичними експертами о 19:15.

«Говорить Великий Львів» – майданчик, де отримають слово всі та почують абсолютно кожного. В ефірі телеканалу НТА й Еспресо, а також у всіх наших соцмережах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі