НТА > НОВИНИ > Суспільство > Ексклюзиви, спілкування з глядачами і кошти для ЗСУ: ютуб «Говорить Великий Львів» запустив новий формат

Ексклюзиви, спілкування з глядачами і кошти для ЗСУ: ютуб «Говорить Великий Львів» запустив новий формат

276

У суботу, 2 липня, на ютуб-каналі «Говорить Великий Львів» відбулася прем’єра нового формату головного дискусійного майданчика Західної України.

Новий формат вихідного дня – це багато обговорень головного за тиждень, ексклюзиви, авторитетні експерти. А ще спілкування з глядачами через режим «запитання-відповідь». Особлива місія проєкту – збір коштів для ЗСУ, на потреби конкретних батальйонів: що саме і для кого потрібно – номери рахунків озвучуються  ефірі.

Так, у прем’єрному випуску відома парамедикиня Юлія “Тайра” Паєвська ексклюзивно розповіла про своє перебування у полоні в росіян. А полковник запасу ЗСУ, військовий льотчик-інструктор Роман Світан детально пояснив особливості роботи ППО і ПРО, на прикладі Львова описав, які засоби потрібні містам, щоб надійно закрити небо від ворожих ракет.

«Ми розуміємо, що основне завдання медіа зараз – робота на інформаційному фронті. Як би пафосно це не звучало, але потреба в перевіреній правдивій інформації надзвичайно велика. Також, як свідчить постійне зростання показників ютуб-каналі NTA і ГВЛ, аудиторія має запит на якісний україномовний контент. Інформаційне наповнення вирішили поєднати зі збором коштів для військових, для конкретних батальйонів на поточні потреби. Разом робимо все для армії, все для перемоги», – поділилася ідеєю проєкту головна редакторка телеканалу NTA та ведуча проєкту ГВЛ Наталка Струк.

«Наш новий формат – це пропозиція провести глядачам вечір разом та обговорити важливі новини. Аби між нами і глядачем не було бар‘єру – сучасні технології це дозволяють. Ми будемо відверто спілкуватися з нашою аудиторією у коментарях, задаватимемо питання нашим експертам. Постійних глядачів будемо вмикати в ефір. Паралельно у кожному ефірі плануємо активно збирати кошти українським воїнам. Водночас – ми і далі будемо спілкуватися з фаховими спікерами, які допоможуть розібратися у процесах, які всіх цікавлять. А зараз це – війна. Не знаємо, чи буде існувати проєкт після завершення війни. Можливо, останній ефір буде на наступний день після нашої Перемоги! А, можливо, і ні», – додає креативний продюсер телеканалу NTA, ведучий проєкту ГВЛ Віталій Крутяков.

Зазначимо, що ютуб телеканалу NTA, за результатами травневого моніторингу від “ДетекторМедіа”, опинився у ТОПі  за кількістю переглядів відео та розміщених роликів.

Також у рейтингу на чільному місці міг би бути і ютуб-канал головного проєкту NTA –  «Говорить Великий Львів», який впевнено набирає обертів. Практично перед початком повномасштабної війни ютуб ГВЛ отримав Срібну кнопку – за 100 тисяч підписників. Станом на початок липня – це вже понад 190 тисяч підписників.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі