НТА > НОВИНИ > Новини політики > Ексміністр Лівану порівняв українок з повіями. Посольство України вимагає вибачень

Ексміністр Лівану порівняв українок з повіями. Посольство України вимагає вибачень

212

Голова партії  “Аль Таухід Аль Арабі” та ексміністр екології Лівану Віам Ваххаб  порівняв українок із жінками легкої поведінки. У посольстві України в Ліванській Республіці вимагають публічного вибачення.

Про це повідомляє  Alquds Alarabi Newspaper.

Скандальну заяву Віам Ваххаб зробив у ранковому шоу на каналі “Аль Жадіда” 12 вересня.

Віам Ваххаб розповів, що якось він запитав президента Мішеля Ауна щодо походження Лівану як країни, і додав: “Я сказав йому, якщо ми є країною проституції, дозвольте нам ввезти 10 тисяч російських або українських жінок”.

Жарт політика викликав хвилю засудження в соцмережах.

Натомість у партії спробували виправити ситуацію, мовляв, що їх лідера неправильно зрозуміли. “У російсько-українському питанні Віам Ваххаб мав на увазі красу жінок з Росії та України, а не щось ще. Ми цінуємо боротьбу російських жінок протягом всієї історії перед обличчям нацистської окупації, що призвела до воєн, які Росія вела в Сирії і у світовому масштабі”, – виправдалися в політсилі. І додали, що українки і росіянки – “першокласні жінки, оскільки вони заслуговують нашого захоплення і любові, і вони займали вищі посади в державних установах, армії і в суспільстві”.

Однак посольство України в Ліванській Республіці засудило висловлювання Віама Ваххаба. Дипломати звернулися до ліванського ексміністра з вимогою публічного вибачення перед громадянами України.

Відповідний лист було опубліковано на Facebook-сторінці дипустанови.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі