НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Ексочільник управління майном Львівської облради придбав комунальну нерухомість за заниженою ставкою

Ексочільник управління майном Львівської облради придбав комунальну нерухомість за заниженою ставкою

231

Компанія, кінцевим власником якої є колишній керівник управління майном ЛОР Сергій Івах, придбала комунальні приміщення площею у а 310  кв. м  на аукціоні. Серед  умов торгів – розмір мінімального кроку підвищення ціни у 0 грн та 0%.

Відповідну інформацію опублікували на порталі Prozorro.Продажі, – пише «Вголос».

Зокрема, йдеться про приміщення на першому поверсі  на проспекті Чорновола, 55. На  аукціон його виставило управління комунальної власності Львівської міськради.

За результатами торгів,  нежитлові приміщення площею 310 кв. м  придбало за 4 225 320 грн ТзОВ «Діамант Аурум». Як свідчить система YouControl, кінцевим бенефіціарним власником фірми є Сергій Івах, що вже другу каденцію, від 2015-го року, є депутатом Львівської міської ради.

Зауважимо, що в ЛМР Сергій Івах є головою комісії комунального майна, ресурсів, та історичного середовища. З 16 лютого по 15 липня цього року він також очолював управління майна Львівської обласної ради (ЛОР). Таким чином, майже пів року міський депутат одночасно керував комунальним майном області та міста.

Як повідомила у коментарі для ZAXID.NET директорка Львівського ОХМАТДИТу Олександра Бурда, саме управління майном ЛОР видало розпорядження про скорочення штату лікарні. Втім, за словами самого Сергія Іваха, мова йшла не про розпорядження, а про лист з проханням надати інформацію про кроки, вжиті для оптимізації.

Без житла та авто

Попри коштовні інвестиції у нерухомість з боку його компанії, сам Сергій Івах за минулий рік отримав украй невеликий дохід. Він задекларував 994 грн, отриманих в якості загального місячного (річного) оподаткованого доходу від “Приватбанку”.

В Іваха нема свого авта та власного житла. Також голова комісії комунального майна, ймовірно, не довіряє банківській системі, адже тримає на рахунках лише 994 гривні.  Водночас готівкою Сергій Івах зберігає 55 200 євро, 85 800 доларів і 1 500 270 грн. У гривневому еквіваленті це загалом по нинішньому курсу – понад 5,4 млн гривень.

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі