НТА > НОВИНИ > Війна > Експерти назвали область України, в якій Росія розпочне новий наступ

Експерти назвали область України, в якій Росія розпочне новий наступ

Російські військові блогери продовжили розповідати про створення умов для наступу Росії

327

Росія створює умови для початку наступальних зусиль найближчими місяцями. Це відбудеться, ймовірно, в Луганській області.

Такий висновок зробили аналітики американського Інституту вивчення війни.

Вони навели заяву генсека НАТО Єнса Столтенберга про те, що немає жодних ознак того, що Москва готується до мирних переговорів, і що все вказує на протилежне.

У звіті зазначається, що, за його словами, Росія може мобілізувати до 200 тисяч військових і продовжує закуповувати зброю та боєприпаси за рахунок збільшення внутрішнього виробництва та партнерства з авторитарними державами, такими як Іран і Північна Корея.

Фахівці також нагадали слова голови Ради резервістів Збройних сил України Івана Тимочка, який поінформував, що окупанти посилюють своє угруповання на Донбасі в рамках очікуваного наступу.

«Заяви Столтенберга та Тимочка підтверджують попередній прогноз про те, що російські війська створюють умови для початку наступу, ймовірно, в Луганській області найближчими місяцями», – наголосили в Інституті вивчення війни.

Крім того, як стверджують аналітики, російські військові блогери продовжили розповідати про створення умов для наступу Росії, що Москва задіяла «ще не всі резерви».

Інші ключові висновки Інституту вивчення війни

  • Іранські державні медіа повідомили, що 29-го січня Іран і Росія встановили прямі фінансові канали зв’язку між іранськими банками та більш ніж 800 російськими банками
  • Російські війська продовжували наземні атаки з метою відновлення втрачених позицій на захід від Кремінної, в той час як українські війська проводили контрнаступальні операції на північний захід від Сватового
  • Українські сили завдавали ударів по скупченнях російських військ у тилових районах Луганської області
  • Росіяни продовжували наземні атаки на всій лінії фронту в Донецькій області
  • Загарбники не проводили жодних підтверджених наземних атак у Запорізькій області
  • Окупанти продовжують переслідувати кримських татар, намагаючись пов’язати антиросійські настрої з екстремістською або терористичною діяльністю

Нагадаємо, що українські сили завдали більше 15-ти ударів по позиціях російських військових. Загарбники ж особливо наполегливо атакують на Лиманському та Бахмутському напрямках. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі