НТА > НОВИНИ > Новини світу > Експрезидента Євроради Туска оштрафували і позбавили водійських прав

Експрезидента Євроради Туска оштрафували і позбавили водійських прав

123
Експрезидент Євроради, лідер найбільшої у Польщі опозиційної партії «Громадянська платформа» Дональд Туск у суботу був затриманий поліцією неподалік Варшави за значне перевищення швидкості у населеному пункті.

Йому було виписано штраф у розмірі 500 злотих (понад 3 тис. грн) і тимчасово позбавлено водійських прав, передає на Interia.pl.

Речниця поліції у місті Млава Анна Павловська повідомила, що близько 11-ї години в населеному пункті Вісьнєво поліція затримала 64-річного водія автомобіля Skoda, який перевищив допустиму швидкість руху на понад 50 км. У нього вилучено водійські права і він отримав штраф.

Туск у Твіттері підтвердив, що отримав покарання від поліції, назвавши його «адекватним» до ситуації.

«Є порушення дорожніх правил, є покарання у вигляді вилучення прав на три місяці, 10 штрафних пунктів і штраф. Все адекватно до ситуації, я прийняв це без дискусії»,- написав Туск.

Туск їхав зі швидкістю 107 км/год, що значно перевищує допустиму швидкість руху у населеному пункті.

Згідно з польським законодавством, у Польщі водійські права можна втратити, зокрема, за спричинення ДТП, перебування за кермом під впливом алкоголю чи психотропних речовин, перевищення водієм допустимої швидкості руху на визначеній ділянці дороги на понад 51 км/год.

Туск упродовж 2007-20014 років був прем’єр-міністром Польщі, в 2014-2019 роках займав посаду президента Євроради. З липня цього року є лідером найбільшої опозиційної партії Польщі «Громадянська платформа».

Раніше повідомлялося, що трасу у Каліфорнії засипало доларами.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі