НТА > НОВИНИ > Новини політики > Ексспікер створює міжфракційне об’єднання у Верховній Раді

Ексспікер створює міжфракційне об’єднання у Верховній Раді

104

Членами міжфракційного депутатського об’єднання “Розумна політика” стануть 25 парламентаріїв, які, зокрема, не голосували за відставку Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. 

“Станом на сьогодні це 25 колег. Справді, це ті люди, які дотримуються принципів, яких важко було зламати й Офісу президента під час голосування за мою відставку. Але я впевнений, що це не межа, і люди приєднуватимуться, люди розумітимуть, куди потрібно рухатися і виконувати нарешті ті обіцянки й дотримуватися тих принципів, з якими ми всі йшли”, – сказав Разумков.

Також він підтвердив, що йдеться, зокрема, про таких народних депутатів, як Неллі Яковлєва, Василь Мокан, Артем Дмитрук, Олег Воронько, позафракційний депутат Людмила Буймістер, яку нещодавно виключили з лав “Слуги народу” і член фракції “Батьківщина” Андрій Ніколаєнко.

“Якісь прізвища вже з’явилися в Telegram-каналах, і це не брехня, це правда. Так, це Андрій Ніколаєнко, ще є колеги з “Батьківщини”, є позафракційні і є “Слуги народу”: Мокан, Яковлєва… Багато колег, я можу всіх назвати, але скоро з’явиться в публічній площині все… Це також Дмитрієва,  Соха, Крячко”, – уточнив Разумков.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі