НТА > НОВИНИ > Місця > Екстрим і спокій. Сім способів відпочинку на вихідні для чоловіків

Екстрим і спокій. Сім способів відпочинку на вихідні для чоловіків

715

Напружені робочі будні вимагають часу для розрядки та відпочинку. На допомогу приходять вихідні дні, які люди полюбляють проводити кожен по-своєму. Але є і певні спільні інтереси. Ми підібрали декілька варіантів, які користуються найбільшою популярністю серед чоловіків.

Риболовля

Якщо ви індивідуаліст, а робота впродовж тижня у вас постійно супроводжується великою кількістю спілкувань, нарад чи масових заходів, то це найкращий спосіб позбутися цього всього хоча би на день-два.

Учені давно відзначають сприятливий вплив риболовлі на організм людини. Фахівці довели, що якщо людина після трудового тижня вирушає на риболовлю, то їй гарантоване хороше самопочуття на весь наступний тиждень. За таких недуг, як виснаження нервової системи, підвищений кров’яний тиск, безсоння, навіть рекомендується ловля риби вудкою.

Цей вид відпочинку заспокоює людину, приводить мозкову діяльність у норму. Тривале та пильне спостереження за поплавком, відволікає рибалку від багатьох проблем, таким чином у корі головного мозку виникають вогнища, що сприяють нормалізації кров’яного тиску, усувають небажані перебої серця.

А який позитивний імпульс і адреналін ви отримаєте, коли у вас іще й клюватиме… Хоча для справжніх відпочивальників із вудками це не завжди головне.

Полювання

Якщо риболовля приносить більше спокою, то полювання підійде для чоловіків, у яких хоча би частково притаманні агресивні нахили.

До того ж, полювання на здобич закладене у чоловіка природою від народження. Тому марно стараються жінки втримати їх біля себе, коли манить поле та бажання щось уполювати.

У цьому процесі мисливців приваблюють різні речі. Наприклад, постійне спілкування з природою, в тому числі і живою. Кажуть, що такі люди розуміють природу краще за інших. Інші вбачають у цьому своєрідну гру, яка дозволяє як керуватися інстинктами, так і мислити тактично.

Є категорія мисливців, які просто обожнюють домінування над навколишнім світом. Можливо, у повсякденному житті їм цього бракує.

А ще мисливцеві потрібно мало для щастя – він радіє навіть малій здобичі. І такий відпочинок розвиває вміння насолоджуватися товариством. Тому для таких чоловіків будь-який день полювання – це чудове проведення часу.

Екстремальний відпочинок

Якщо вам бракує адреналіну під час робочого тижня, то на вихідні вам допоможе екстрим. Тут політ фантазії дуже високий. Можна, наприклад, покататися на квадроциклах чи іншому транспорті такого типу. Зокрема, в Карпатах туристам таку насолоду вже пропонують сповна – при цьому в будь-яку пору року.

Є варіант обрати подорожі позашляховиками бездоріжжям. Для цього варто знайти непролазне місце, де неодмінно «засадити» свою машину в болото по дах. Особливо завзяті екстремали намагаються завести свій «всюдихід» так далеко, куди жоден трактор не зможе заїхати.

Головне правило таких трофі-рейдів: своїх не кидати. Кожен з учасників усвідомлює відповідальність перед іншими та знає наперед, що в разі неуспішної реалізації задуманого маршруту на розбитих лісових дорогах можна простояти не одну добу. Командний дух, витримка, сила, вміння поводитися з автомобілем – основні якості тих чоловіків, котрі змінюють затишок дивана на цей вид дозвілля.

Якщо ж ви не дружите з авто, то можете взятися за весла, наприклад, зайнятися сплавом. Тут є і екстрим, і небезпека – це спортивний туризм, пов’язаний зі сплавом гірськими річками на рафтах, байдарках і каяках.

Він вимагає від колективу високої координації дій, швидкого мислення та швидкої реакції на небезпеку у вигляді підводних каменів, вирів і гострих порогів. Якраз підходить для того, щоби зібрати колектив невеликого офісу для апробації їхньої фізичної та емоційної стійкості перед реальною загрозою життю і здоров’ю.

Прогулянка

Тут практично немає місця екстриму. Але похід у ліс чи парк заспокоює. Для декого це взагалі ідеальний спосіб відпочити. До цієї категорії чоловіків належать і ті, які полюбляють заспокійливий біг. Вони дотримується думки, що фізичні вправи дозволяють очистити мозок від зайвих думок.

До цього можна було би додати і відпочинок на природі. Однак, як свідчать численні опитування, такому релаксу більше віддають перевагу жінки, хоча й чоловіки однозначно теж таке полюбляють.

Перегляд телевізора

Це однозначно не є суто чоловічий вид відпочинку, і з появою ґаджетів він поступово втрачає свою популярність. Однак усе ще залишається доволі високий відсоток чоловіків, які просто годинам можуть лежати на дивані та зазвичай бездумно перемикати канали, аби зупинитися на якомусь фільмі, спортивній трансляції чи пізнавальній телепрограмі.

Попри беззмістовність такого заняття, багато хто вважає це чудовим відпочинком. Особливо якщо при цьому ніхто не «капає тобі на мозок».

«Узагалі нічого не робити»

Це щось схоже на попередній пункт. Цікаво, що в рамках всесвітнього опитування про відпочинок «The Rest Test» такий варіант обрали майже 9% відсотків чоловіків (при менше 5% жінок). Такі люди наголошують, що під час відпочинку для них важливо взагалі нічого не робити та намагатися ні про що не думати.

Посиденьки з друзями

Така собі втеча від сімейних турбот чи робочих проблем у суто чоловіче товариство. За радянських часів одружені чоловіки часто використовували для цього гаражі, де начебто ремонтували свої авто, а насправді використовували нагоду зустрітися та посидіти з такими ж друзями-«гаражниками».

Популярними у всі часи залишаються посиденьки за пивом чи чимось іншим і проста некваплива розмова на різні сторонні теми, що дозволяє абстрагуватися від повсякденної метушні.

Що люблять жінки і чоловіки

А тим часом експерти з’ясували, чим чоловічий ідеальний відпочинок відрізняється від жіночого. Виявляється, жінки більше люблять поніжитися на сонці, в той час як чоловіки віддають перевагу активному проведенню часу.

Про це свідчать результати опитування, проведеного американською компанією AARP Travel. Більше половини жінок, які вирушають у відпустку, цінують на відпочинку дружні посиденьки, в той час як чоловіки віддають перевагу активні розваги.

Згідно з даними опитування, пам’ятки на відпочинку готові відвідувати 5% чоловіків і 11% жінок. Вирушити на шопінг у відпустці мають намір 3% жінок, в той час як жоден із респондентів-чоловіків не виявив такого бажання. Гастрономічна складова подорожі важлива для 11% чоловіків і 3% жінок.

Серед розваг у подорожі лідирують походи в кафе і ресторани – «за» висловилися 85% чоловіків і 93% жінок. На другому місці у чоловіків виявилися спортивні змагання (37%), а у жінок – сонячні ванни біля басейну чи моря (34%).

Після повернення з відпустки чоловіки прагнуть приховати своє спілкування з протилежною статтю під час поїздки, «історії з барів» і кількість випитого алкоголю. Своєю чергою, жінки навмисно не розповідають про витрачені суми та деталі розмов із подругами.

Варто зазначити, що в цьому американському опитуванні взяли участь 1 227 осіб у віці 45 років і старше.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі