НТА > НОВИНИ > Економіка > Ексзаступника міністра енергетики Рябчина призначили радником Вітренка

Ексзаступника міністра енергетики Рябчина призначили радником Вітренка

110
Ексзаступник міністра енергетики Рябчин став радником Вітренка

Новим радником голови правління НАК “Нафтогаз України” з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів та зеленого курсу ЄС став Олексій Рябчин.

Про це інформує Департамент з інтегрованих комунікацій НАК.

Додають, що новопризначений радник допомагатиме з реалізацією корпоративної стратегії Групи Нафтогаз. Передбачається, що майбутнє Нафтогазу базуватиметься на трьох бізнес-платформах: газовий бізнес, постачання кінцевим споживачам та низьковуглецеві бізнеси.

“Нафтогаз потребує зусиль щодо зеленої трансформації, модернізації та екологізації. Без зеленого компоненту бізнесу та за відсутності ESG-стратегій сьогодні важко залучати інвестиції в розвиток будь-якої сучасної компанії“, – каже Рябчин.

У компанії зазначають, що радник працюватиме над налагодженням сталої взаємодії з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів та EU Green Deal з органами державної влади, міжнародними організаціями, представниками органів державної влади США та країн-членів ЄС, аналітичними центрами та засобами масової інформації.

Варто підкреслити, що Олексій Рябчин був радником віце-прем’єрки з євроінтеграції та міністра захисту довкілля, заступником міністра енергетики та захисту довкілля України та очолював підкомітет з енергоефективності комітету ПЕК Верховної Ради України VIII скликання.

Нагадаємо, 28 квітня Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови НАК “Нафтогаз”. Він очолював держкомпанію протягом семи років. Також зазначає, що причиною його звільнення є накопичені НАК 2 мільярди доларів вільних грошових коштів. За його словами, рішення Кабінету міністрів було легітимним і воно “ставить хрест на корпоративній реформі”.

Новим в.о. голови “Нафтогазу” став міністр енергетики Юрій Вітренко. Раніше Вітренко звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із пропозицією звільнити голову правління НАК “Нафтогаз” Андрія Коболєва. Також з 2018 по 2020 рік він працював виконавчим директором НАК “Нафтогаз Україна”.

У державному департаменті Сполучених штатів Америки висловили занепокоєння через рішення Кабміну щодо зміни керівництва “Нафтогазу”.  Як зауважив речник Держдепу Нед Прайс, український Уряд виявив зневагу до стандартів корпоративного управління.

Він запевняє, що це “процедурна лазівка” – виводити експертів, які мають гарну репутацію. Такі дії ускладнюють тривале проведення реформ української енергетики та покращення інвестиційного клімату.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі