НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Електронні документи в “Дії” будуть доступні навіть без інтернету

Електронні документи в “Дії” будуть доступні навіть без інтернету

299
“єДокумент” в застосунку “Дія” відображатиметься навіть у випадку відсутності інтернет-з’єднання. Для роботи буде потрібне бодай мінімальне покриття мобільного зв’язку.

Про це заявив керівник із розвитку електронних послуг в Мінцифри Мстислав Банік в ефірі телемарафону, – пише “Економічна правда”.

“Щодо доступності “Дії”, то у разі відключення електроенергії в нас усе доступно – незалежно ні від чого. Якщо є хоч якийсь мобільний зв’язок, все працюватиме”, – запевняє  Банік.

За його словами, застосунок “Дія” може працювати навіть із мінімальним покриттям мобільного зв’язку. При цьому за відсутності мобільного зв’язку документи зникають не відразу, а поступово, в міру оновлення, оскільки кожен документ має свій термін дії.

“У будь-якому разі українцям також буде доступний “єДокумент”, який ми запускали на випадок відключених реєстрів і відсутності доступу до даних”, – сказав чиновник.

Банік наголосив, що всі документи в “Дії” мають повну юридичну силу і якщо будь-яка установа відмовляється їх приймати, на неї можна викликати поліцію.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі