НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Електросамокати і телевізори. У Мукачеві мотивують до вакцинації призами

Електросамокати і телевізори. У Мукачеві мотивують до вакцинації призами

Переможець другого розіграшу отримає позашляховик

132

В Мукачеві сьогодні, 19 листопада, визначили переможців першого етапу акції «Вакцинуйся. Збережи життя». За допомогою призів міська влада стимулює людей вакцинуватися проти COVID-19.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

Зазначимо, що серед повністю вакцинованих жителів Мукачівської міської територіальної громади розігрували призів на 12 млн гривень.

Переможці першого етапу акції отримають – велосипеди,  електросамокати і телевізори.

А переможець другого розіграшу отримає позашляховик. Так, 15 грудня будуть розігрувати автомобіль Renault Duster.

«Учасники, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого етапу розіграшу», – йдеться у повідомленні.

Ім’я переможців першого етапу оприлюднили на сайті Мукачівської міської ради.

Зазначають, що до 25 листопада переможці акції мають зайти до ЦНАПу, пред’явити паспорт або ID картку, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, сертифікат про проходження вакцинації.

«У разі відсутності хоча б одного з документів у переможця, така особа визнається комісією такою, що втратила право на отримання призу, та за допомогою електронного сервісу обирається наступний переможець», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають, брати участь в акції можуть жителі Мукачівської міської територіальної громади, які пройшли повний курс вакцинації.

Нагадаємо, що за добу 18 листопада в Україні зафіксовано 20 050 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізовано 3 637 хворих, а одужали – 22 304, проте сталося 725 летальних випадків.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі