НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Emily medical center отримав міжнародний сертифікат якості

Emily medical center отримав міжнародний сертифікат якості

Майєр-терапія – це комплексний метод превентивної медицини, що базується на спеціальному режимі

210

Emily Medical Center відтепер став сертифікованим медичним центром проведення Майєр-медицини. Відповідний сертифікат вручив член міжнародної організації Майєр-терапевтів, доктор Сепп Ферґель, який завітав до Львова. За оцінками експертів, це справжнє світове визнання якості.

«Дуже приємно, коли плідна та наполеглива робота не залишається без уваги. Emily Medical Center отримав міжнародний сертифікат, який дозволяє проводити у нашому сучасному медичному центрі Майєр-терапію. Ми третій медичний заклад в Україні, якому вдалось отримати такий сертифікат. А ще ми почули море компліментів і визнання від Сеппа Ферґеля. Emily Medical Center – це завжди про якість і турботу про ваше здоров’я», – зазначив почесний президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський.

А ще він дав обіцянку на собі випробувати методологію Майєр-терапії та з вересня на своєму прикладі щодня розповідатиме у відеоблогах про результати власного схуднення.

Нагадаємо, що Emily medical center розташований на відстані всього лише 4-ох кілометрів від історичного центру Львова (Львів-Винники, вул. Хмельницького, 9Б). Тут на вас чекає безмежний простір можливостей для релаксу, повного емоційного та фізичного відновлення і свободи від міста, стресу та турбот серед унікальних природних ландшафтів, якому немає аналогів.

Майєр-терапія – це комплексний метод превентивної медицини, що базується на спеціальному режимі, складовими якого є дієтичне харчування, процедури, помірне фізичне навантаження та психоемоційний спокій.

Автор методики – австрійський лікар Франц Ксавер Майєр (1875 – 1965). У її основі – повноцінне фізіологічне функціонування кишечника. На підставі теорії Майєр розробив спеціальний курс терапії, орієнтований насамперед на очищення травної системи. Після проходження курсу успішно вирішуються проблеми з травленням, обміном речовин і зайвою вагою.

Ефект досягається за рахунок детоксикації організму. Зараз у практиці Майєр-терапії використовують досягнення медицини, що базуються на сучасних наукових дослідженнях і підтверджують висновки, до яких дійшов свого часу австрійський лікар.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі