НТА > НОВИНИ > Львівські новини > «Епіцентр» вилучив з продажу усі товари військового призначення від «Групи Венето»

«Епіцентр» вилучив з продажу усі товари військового призначення від «Групи Венето»

Йдеться про продаж бронежилетів, які насправді мали бути безкоштовно передані для військових на фронт

322

У мережі гіпермаркетів «Епіцентр» зняли з продажу усю продукцію військового призначення від постачальника ТОВ «Група Венето», яке підозрюють у розкраданні гуманітарної допомоги для українських військових. Йдеться про продаж бронежилетів, які насправді мали бути безкоштовно передані для військових на фронт.

Про це повідомили на сайті Асоціації рітейлерів України RAU.

Про вилучення товарів з продажу «Епіцентр» заявив того ж дня, коли СБУ почала розслідування.

Відтак, сьогодні, 19 травня, львівська СБУ повідомила, про ліквідацію масштабної схеми розкрадання гуманітарної допомоги, яка призначалася українським військовим.

Йдеться про продаж бронежилетів більш ніж на 12 млн грн у мережі гіпермаркетів «Епіцентр».

Першими про ймовірні махінації 17 травня повідомили у Львівському Оборонному Кластері, які звернули увагу на те, що у магазині опинилися плитоноски їхнього виробництва.

Амуніція на мільйони гривень мала бути безкоштовно передана для потреб військовим. ЛОК звернувся до СБУ, а ті почали розслідування.

У відповідь на звинувачення «Епіцентр» заявив, що бронежилети ТЕМ1, ТЕМ2 поставила в їхню мережу компанія «Група Венето», надавши всі необхідні документи на товар. У цих документах також йшлося, що виробником амуніції є ТОВ «Група Венето».

Однак до завершення слідства у гіпермаркетах вирішили зняти з продажів усю продукцію військового призначення від цього постачальника. Крім того, у разі доведення правоохоронцями вини постачальника, «Епіцентр» планує подати на нього до суду і вимогою компенсувати матеріальні та репутаційні втрати.

Довідка:  

За даними YouControl, ТОВ «Група Венето», на яку вказали в “Епіцентрі” зареєстрована понад сім років тому у Черкасах. Кінцевими бенефіціарними власниками вказані дружина відомого бізнесмена Михайла Бродського Світлана та його син Юрій Бр.

Читайте також “Як волонтерські «бронеки» опинилися на продажі в “Епіцентрі”. СБУ зробила офіційну заяву”.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі