НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ердоган запрошує Зеленського і Путіна в Туреччину на перемовини

Ердоган запрошує Зеленського і Путіна в Туреччину на перемовини

За декілька тижнів президент Туреччини Реджеп Ердоган приїде з офіційним візитом в Україну

226

Президент Туреччини Реджеп Ердоган вкотре повідомив про готовність стати медіатором у переговорах України та Росії задля стабілізації безпекової ситуації в регіоні та попередженні війни.

Про це повідомив Haber Turk із посиланням на заяву речника турецького президента Ібрагіма Каліна. Цього разу Ердоган запросив президента Росії Володимира Путіна та президента України Володимира Зеленського до Туреччини, аби «вирішити їхні проблеми».

«Ердоган запросив обидвох – Зеленського та Путіна – приїхати до Туреччини, якщо вони забажають, щоби провести зустріч і розв’язати їхні проблеми та розбіжності. Туреччина готова відігравати будь-яку роль, яку вона може зіграти, щоби зменшити напругу між Росією та Україною. Ми це робимо як друг і союзник по НАТО», – зазначив Калін.

За його словами, наслідки військової агресії Росії проти України будуть дуже масштабними. Саме тому офіційна Анкара «готова зіграти будь-яку роль» у вирішенні проблеми.

Речник Ердогана додав, що за декілька тижнів президент Туреччини приїде в Україну та зустрінеться з президентом Зеленським. Водночас він наголосив, що Анкара продовжить тісну співпрацю з Кремлем, щоб «уникнути будь-яких військових дій, які матимуть серйозні та незворотні наслідки».

Сторонам конфлікту необхідно знайти тимчасове рішення, поки не вдасться повністю вирішити конфлікт, вважають у Туреччині.

Нагадаємо, що в листопаді президент Туреччини Реджеп Ердоган уже заявляв, що готовий стати посередником між владою України та Росії. Таким чином Туреччина запропонувала «руку допомоги» у врегулюванні конфлікту.

Щоправда, в Міністерстві закордонних справ Росії відкинули таку пропозицію турецького президента.

Раніше керівники закордонних відомств України та Туреччини Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу обговорили співпрацю у сфері військово-технічного співробітництва. Турецький міністр виявив зацікавленість можливостями українського авіазаводу «Антонов».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі