НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Facebook планує змінити назву. Цукерберг тримає в таємниці нову версію

Facebook планує змінити назву. Цукерберг тримає в таємниці нову версію

169

Компанія Facebook, якій належить однойменна соціальна мережа, а також Instagram і WhatsApp, найближчим часом може змінити назву.

Про це повідомив The Verge. За даними видання, нова назва поки що не відома. Марк Цукерберг оголосить про ребрендинг на щорічній конференції Connect, яка запланована на 28-ме жовтня, проте це може відбутися й раніше.

Зазначається, що компанія  хоче показати, що соціальна мережа – один із багатьох продуктів, які вона розвиває. Офіційних коментарів від Facebook поки що не було.

Видання зауважує, що нова назва може стати відсиланням до концепції метавсесвіту, якою зараз займається Марк Цукерберг.

У липні він розказав The Verge, що протягом декількох наступних років Facebook «здійснить перехід від сприйняття нас як компанії соціальних мереж до компанії метавсесвіту».

Раніше з’являлася інформація, що Facebook найме 10 000 осіб для створення віртуального світу. Соціальна мережа вже розпочала тестування нового додатку віртуальної реальності для віддаленої роботи.

У вересні Facebook вже виділив 50 мільйонів доларів на створення метавсесвіту.

Нагадаємо, що восени у роботі соціальних мереж Facebook та Instagram неодноразово ставався збій, WhatsApp теж працював нестабільно. Сторінки не вантажилися або повністю, або частково, повідомлення не надсилалися. Це викликало у користувачів паніку та нерозуміння: «А як ми раніше жили без цього».

У вересні компанія Facebook заблокувала мережу, яка з Росії поширювала дезінформацію стосовно вакцин проти коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі