НТА > НОВИНИ > Новини світу > Facebook подає до суду на українця, якого звинувачують у продажі даних 178 мільйонів користувачів

Facebook подає до суду на українця, якого звинувачують у продажі даних 178 мільйонів користувачів

112

Компанія Facebook подала в суд на українця Олександра Солонченка, який, як вважають в компанії, продав 178 мільйонів користувачів соцмережі на форумі.

Про це повідомляє Business Insider.

Позов проти українця подали у четвер, 21 жовтня, в Північному окрузі Каліфорнії.

У компанії заявили, що Солонченко порушив «Умови використання» та «Умови платформи» компанії, які забороняють проводити будь-які незаконні дії з її даними, отримувати дані за допомогою автоматичних засобів і надавати їх третім особам без згоди компанії.

У позові йдеться про те, що українець під ніком «Solomame» використовував автоматизований метод для вилучення ідентифікаторів користувачів і номерів телефонів приблизно у 178 мільйонів користувачів Facebook протягом 2018-2019 років.

Юристи Facebook проситимуть, щоб справу розглядав суд присяжних та будуть домагаються заборони для Солонченка використовувати її продукти або продавати будь-які отримані від неї дані, а також відшкодування завданого збитку.

Нагадаємо, компанія Facebook, якій належить однойменна соціальна мережа, а також Instagram і WhatsApp, найближчим часом може змінити назву. Марк Цукерберг оголосить про ребрендинг на щорічній конференції Connect, яка запланована на 28-ме жовтня, проте це може відбутися й раніше.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі