НТА > НОВИНИ > Новини політики > Facebook видалив пост українського посла через статтю Путіна

Facebook видалив пост українського посла через статтю Путіна

381

Соціальна мережа Facebook видалила пост посла України в Чехії Євгена Перебийноса через критику статті президента РФ Путіна про “один народ”.

Про це посол написав  у Facebook.

Популярна соцмережа визнала пост таким, що «розпалює мову ворожнечі», та видалила його.

“Цікаво, яке слово з нього суперечить правилам і розпалює ненависть? Адже я нікого не назвав прямо. Але “вони” розуміють, що “вони” – це “вони”, – зазначив Перебийніс.

Дипломат зберіг заблокований пост та додав його до нового повідомлення.

“Який одиннарод? Які брати? Судячи з того, як цілеспрямовано і холоднокровно вони нас знищували протягом кількох століть, то ми навіть не родичі. Родичів нормальні люди не вбивають”, – йшлося у дописі. 

Нагадаємо, що напередодні президент Росії Володимир Путін опублікував на сайті Кремля статтю про “історичну єдність росіян та українців”. З’явилася стаття українською мовою. У ній йдеться про те, що “росіяни, і українці, і білоруси – спадкоємці Давньої Руси, яка була найбільшою державою Європи”.

До слова, колишній “слуга народу” Євген Шевченко, якого виключили раніше з фракції, похвалив статтю російського президента.

Також на статтю Путіна відреагував Володимир Зеленський. За його словами, якщо президент Росії вже почав писати українською мовою, то “значить ми все правильно робимо”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі