НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Facebook запустив додаток для створення офісу віртуальної реальності

Facebook запустив додаток для створення офісу віртуальної реальності

250

Соціальна мережа Facebook повідомила про запуск додатку Horizon Workrooms, за допомогою якого колеги можуть влаштовувати зустрічі по відеозв’язку.

У новому сервісі можна скористатись  технологією віртуальної реальності, і кожен користувач може мати свій анімований аватар, пише CBS News.

За допомогою “Horizon Workrooms” ви можете увійти в офіс віртуальної реальності та побачити друзів-аватарів, створених особисто. У робочій кімнаті ви можете побачити екран комп’ютера та клавіатуру, поспілкуватися з колегами, провести мозковий штурм та провести презентації.

Працівники можуть створювати зовнішній вигляд своїх аватарів та використовувати жести руками, які з’являться у віртуальній кімнаті. Facebook почав тестувати цю ідею ще до пандемії COVID-19, і вже використовує продукт.

За даними компанії, поки запущена бета-версія Horizon Workrooms. Її можна безкоштовно завантажити в ігровій системі віртуальної реальності Oculus Quest 2 в тих країнах, де підтримується ця гарнітура.

Щоб розпочати роботу в Horizon Workrooms, вам потрібно буде придбати гарнітуру Oculus VR – окуляри віртуальної реальності. Після того завантажити безкоштовну програму Horizon Workrooms, яка дозволить вам приєднатися до власного віртуального робочого простору. Ви можете запросити інших користувачів із пристроєм Oculus до конференц-зали. Якщо у вас немає гарнітури, то можна приєднатися до кімнати за допомогою посилання на конференц-дзвінок, яке відображає вас як відеодзвінок у кімнаті замість аватара.

Крім того, в робочому просторі Horizon Workrooms можна буде використовувати віртуальну дошку для написання будь-яких ідей, ці дошки можна експортувати у вигляді зображення. Додаток також підтримує обмін файлами і повідомленнями.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"