НТА > НОВИНИ > Кримінал > «Фанати» антивакцинатора Стахіва заблокували приймальню «швидкої»

«Фанати» антивакцинатора Стахіва заблокували приймальню «швидкої»

Упродовж пів години залишалося заблокованим приймальне відділення лікарні Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова

424

Про це повідомив у своєму фейсбуці працівник лікарні Олег Самчук.

«Люди без масок і COVID-сертифікатів зайшли в приміщення. Нам довелося викликати поліцію», – написав він у соцмережі.

Спочатку він опублікував відео блокування антивакцинаторами приймального відділення лікарні, але через певний час це відео видалив.

Нагадаємо, що Служба безпеки України сьогодні зранку провела обшуки у відомого антивакцинатора зі Львова Остапа Стахіва. Йому намагалися вручити підозру.

Під час цього процесу під його будинком зібралося декілька десятків людей, серед яких переважно прихильники антивакцинатора.

Згодом Остап Стахів звернувся за допомогою до лікарів, приїхала карета «швидкої допомоги», на якій псевдоактивіст і вирушив до лікарні на вулицю Топольну у Львові.

За ним на автівках і громадським транспортом туди попрямували його «фанати», які побоювалися від медиків «якихось експериментів» над своїм «гуру». Перебуваючи без масок, вони зайшли у приймальне відділення, подекуди поводили себе провокативно й агресивно. Лікарі звернулися по допомогу до поліції.

Сьогодні ж стало відомо, що Служба безпеки України викрила діяльність антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу.

Вочевидь, саме в межах цієї операції у Львові провели обшуки та вручили підозру і «головному антивакцинатору» Львова Остапу Стахіву.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі