НТА > НОВИНИ > Кримінал > Фейкові «офіцери СБУ» тероризували іноземців, вимагаючи хабарі

Фейкові «офіцери СБУ» тероризували іноземців, вимагаючи хабарі

Шахрайську “схему” з вимагання грошей в іноземців організував громадянин України, який є уродженцем Сирії.

117

Працівники Служби безпеки України викрили шахрайське угруповання, яке шантажувало іноземців, що перебувають в Україні. Зловмисники представлялися співробітниками української спецслужби та погрожували іноземцям депортацією, якщо ті не дадуть їм хабар.

Про це повідомляє пресслужба СБУ. Серед організаторів «схеми» – громадянин України, який є уродженцем Сирії.

СБУ задокументувала, що він переконав громадянку Марокко у необхідності передати йому гроші начебто для працівників Служби безпеки України.

Усе це нібито для того, щоби не допустити анулювання документів, які дають право на постійне проживання на території України, і щоби не вживати заходів щодо депортації її чоловіка.

«Зловмисника затримали на гарячому під час отримання коштів. Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру й обрання запобіжного заходу», – сказано в повідомленні СБУ.

Кримінальне провадження відкрито за трьома статтями Кримінального кодексу України: «Шахрайство», «Види співучасників», «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Наразі проводяться заходи із встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до цієї діяльності.

Нагадаємо, що минулого тижня контррозвідка Служби безпеки України виявила полковника Збройних сил України, який має громадянство РФ і накопичував таємні військові документи. Він був командирів одного з підрозділів і мав можливість отримувати дані з найвищою формою допуску.

Раніше СБУ нейтралізувала в Запорізькій області злочинну групу, яка займалася нелегальним збутом зброї. До її складу входив колишній працівник міліції.

На Сумщині контррозвідка Служби безпеки України викрила групу осіб, які організували схему постачання оборонному авіаційному підприємству вживаного неякісного обладнання під виглядом нового, намагаючись незаконно привласнити 2,5 мільйона гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі