НТА > НОВИНИ > Суспільство > Сторінки NTA – серед лідерів всеукраїнських інформаційних телемедіа у фейсбуці

Сторінки NTA – серед лідерів всеукраїнських інформаційних телемедіа у фейсбуці

345

Безперервне зростання кількості підписників та активна взаємодія користувачів із опублікованими дописами виводить фейсбук-сторінки телеканалу NTA та проєкту “Говорить Великий Львів” на лідерські позиції у соцмережі серед всеукраїнських інформаційних телемедіа.

Зараз офіційна сторінка телеканалу NТА у фейсбуці налічує майже 239 тисяч підписників. Щотижня команда пропонує глядачам в середньому дві сотні матеріалів на цій сторінці, з якими взаємодіють понад мільйон людей. І це дуже високий показник.

Якщо взяти до уваги схоже дослідження порталу “Детектор медіа” на тему “Яким з українських телеканалів зараз найкраще ведеться на Фейсбуку” , то серед перелічених у матеріалі медіа NТА опинився би на високих позиціях за співвідношенням показників. Щоправда, у цьому дослідженні колеги аналізували лише всеукраїнські ЗМІ. Та саме запропоновані у ньому критерії  СММ-відділу телеканалу взяв за основу і при вивченні роботи сторінок NTA.

Щодо сторінки проєкту “Говорить Великий Львів” – найбільшого розмовного майданчика Заходу України – то цей ресурс через атаку російських ботів часто опиняється у мережевому бані. Та навіть попри це показує високі результати.

Кількість підписників на фейсбук-сторінці ГВЛ уже сягнула 150-ти тисяч. Щотижня тут з’являється в середньому 90-то матеріалів. Показник взаємодії з якими сягає 272 тисяч.

Команда телеканалу зазначає: війна суттєво посилила бажання людей отримувати корисну та перевірену інформацію. Тож аудиторія телеканалу NТА в усіх соцмережах – ютуб,  фейсбук, інстаграм, телеграм і навіть ТікТок – стрімко зросла.

«Для нас вагомо, що ютуб-проєкт ГВЛ практично перед початком повномасштабної війни отримав Срібну кнопку -за 100 тисяч підписників. Та за два місяці війни – кінець лютого, березень і початок квітня –  ми зібрали ще 70 тисяч підписників. Тобто, якщо до цих 100 тисяч ми йшли три роки, то зараз за короткий час вдалося практично здобути майже стільки ж», – каже генеральна продюсерка телеканалу і ведуча проєкту ГВЛ Наталка Струк.

Креативний продюсер NТА Віталій Крутяков відзначає: з об’єктивних причин до всеукраїнського рейтингу NТА не вносили, адже канал не є національним мовником. Та якщо порівняти за критеріями від авторитетних медійників всеукраїнські та ФБ-сторінки телеканалу, то у всіх порівняльних таблицях і NTA  і ГВЛ точно опинилися би на високих позиціях.

«Ані майданчик ютубу, ні фейсбук не обмежують медіа за регіональною ознакою. А ми завжди піднімали теми, які є важливі для всієї держави. Але розглядали їх  з погляду Львова. Ми завжди намагалися працювати активно з нашими соцмережами. І зрештою ця кількість підписників, охоплень і взаємодії показує, що глядачу потрібна думка Львова», – додає Віталій Крутяков.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі