НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Фестиваль крафтового пива та вінілової музики: без масок та дистанції

Фестиваль крафтового пива та вінілової музики: без масок та дистанції

1005
Без масок та дистанції: фестиваль крафтового пива та вінілової музики

Ще не минуло й місяця від крайнього локдауну, а у Львові вже відбувся фест, який упродовж кількох днів збирав кількатисячні натовпи. Упродовж 14-16 травня тривав фестиваль крафтового пива та вінілової музики на території FESTrepublic: 50 пивоварень, 25 учасників фуд-корту, 38 діджеїв. А ще відсутність маскового режиму та нехтування дотримуванням соціальної дистанції.

Найбільш людно було на фестивалі у крайню суботу.

“Чому ми без масок? Тут всі без масок. Тут нема в масках людей”, – каже бариста фестивалю.

Після зауваження журналістки телеканалу НТА бариста Іван таки одягнув маску.

Фестивалив у суботу і Максим, повернувся розважатись і в неділю. Хлопець каже, що прийшов на свій страх і ризик, хоч ще не вакцинувався, а перехворів давно.

“Ми всі проспиртовані, тому ми нічого не боїмося. Насправді, там ніхто не дотримується і ніхто не ходить у масках. Вчора було дуже багато людей. Десь 6 тисяч”, – каже відвідувач фестивалю.

За словами касирів, у пікові дні на фесті було понад 10 тисяч осіб. Визнають, скупчення людей було великим.

Хоч Львівщина тільки місяць перебуває у “жовтій” карантинній зоні, втім, боротьба з вірусом все ще триває. При вході до гулянь запевняють, що захід проводять із дотриманням всіх карантинних норм із вимірюванням температури.

У пресслужбі організаторів ситуацію не коментують, так само жодної реакції від Львівської міської ради немає.

Водночас головна епідемілогиня Львівщини Наталія Іванченко наголосила: коли збирається великий натовп, особливо, якщо йдеться про людей з інших міст, виникає велика небезпека поширення вірусу. Причому різних штампів – британського, індійського.

“Якщо люди, незалежно від того чи це вулиця, чи це приміщення скупчуються на відстані 1 метр, якщо вони перебувають без масок, то завжди є ризик, що серед цих людей є одна, яка поширює коронавірус”, – прокоментувала головна епідеміологиня Львівщини Наталія Іванченко.

Також, вона додає, що це є хибне уявлення, що колективний імунітет сформовано.

Інфекціоністи побоюються, що нехтування правилами та відповідні гуляння можуть спричинити новий спалах захворювання.

Нагадаємо, Вголос писав про те, що у Львові відбувся фестиваль крафтового пива та вінілової музики. Його провели на території FESTrepublic.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі