НТА > НОВИНИ > Новини світу > Фінляндія зупиняє потяги до Санкт-Петербурга

Фінляндія зупиняє потяги до Санкт-Петербурга

Буде припинено одне з останніх прямих транспортних сполучень між ЄС і Росією

511

Залізнична компанія Фінляндії VR Group з 28 березня зупиняє рух поїздів Allegro, які курсують між російським Санкт-Петербургом і Гельсінкі. Зазначимо, що це одне з останніх прямих транспортних сполучень між ЄС і Росією.

Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

«За рішенням уряду Фінляндії в понеділок, 28 березня, буде припинено рух поїздів Allegro. У неділю, 27 березня, з Гельсінкі до Санкт-Петербурга піде лише ранковий поїзд Allegro, а денний поїзд AE786 скасовується. У неділю обидва заплановані рейси прослідують із Санкт-Петербурга до Гельсінкі», – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що досі продовжували використовувати Allegro відповідно до офіційних інструкцій, і ціль полягала в тому, щоб забезпечити безпечний проїзд для громадян Фінляндії.

«За ці тижні люди, які хотіли залишити Росію, встигли залишити країну. Тепер через санкції ми припиняємо послугу», – заявив директор із пасажирських перевезень VR- Group Ltd Топі Сімола.

Через вторгнення Росії в Україну попит на квитки значно зріз. Росіяни покидають країну та намагаються вирватися у ЄС наземним шляхом, так як всі члени ЄС закрили небо для російських авіаліній та літаків.

Нагадаємо, що через напад РФ на Україну для російських літаків закрили повітяний простір. Обійти загальноєвропейську заборону на польоти Росія могла лише завдяки авіакомпанії Air Serbia. Проте згодом і Сербія скасувала рейси до РФ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі