НТА > НОВИНИ > Фінські уболівальники масово заразилися коронавірусом у Росії

Фінські уболівальники масово заразилися коронавірусом у Росії

125

У Фінляндії реєструється спалах коронавірусного захворювання COVID-19, походження якого відстежили від футбольних уболівальників, які поверталися з матчів Чемпіонату Європи в російському Санкт-Петербурзі.

Директор Інституту охорони здоров’я і громадського добробуту Фінляндії Міка Сальмінен повідомив 26 червня, що на цей час виявлено понад 120 випадків захворювання серед тих, хто повернувся з Санкт-Петербургу, і це число вочевидь зросте.

Інститут закликає тих, хто побував у Росії, здати тест на коронавірус.

У Санкт-Петербурзі відбулися два з групових матчів збірної Фінляндії, проти Росії 16 червня і проти Бельгії 21 червня. На них, за оцінками, приїхало близько двох тисяч фінів.

22 червня на кордоні Росії з Фінляндією виникли довгі черги автобусів, якими фіни поверталися додому, через необхідність тестування просто на кордоні. Врешті їм дозволили в’їхати до Фінляндії без тестів із тим, що ці люди мали б тестуватися вже в країні, прибувши додому.

У Росії останнім часом починається нова хвиля COVID-19, головно через значне поширення в цій країні коронавірусу штаму «дельта», раніше відомого як «індійський», що є особливо заразним. Зокрема, в Санкт-Петербурзі 25 червня повідомили про 107 померлих від коронавірусного захворювання – стільки жертв у Росії ще не бувало в одному місті за день від самого початку пандемії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі