НТА > НОВИНИ > Львівські новини > ФК “Рух” – це космос. Журналіст про вихід команди в юнацьку Лігу чемпіонів

ФК “Рух” – це космос. Журналіст про вихід команди в юнацьку Лігу чемпіонів

339

ФК “Рух” дуже вдало підхопив тренд українського футболу, який з’явився у 2014 році – після початку війни. Тоді, коли стало менше коштів, у клубах почали більше уваги звертати на молодь. Понад те, зараз саме “Рух” задає тональність – як працювати з молоддю, яку інфраструктуру створювати. І результатом цієї роботи вже став вихід команди U-19 в юнацьку Лігу чемпіонів.

До слова, це вперше, коли у Юнацькій лізі УЄФА Україну представлятиме ще інша команда, окрім «Шахтаря» та «Динамо».

Досягнення команди та причини успіху ФК “Рух” прокоментував в спецефірі NTA відомий спортивний журналіст Роман Бебех.


 

“Легіонери мають бути доповненням, а основою має стати розвиток своєї молоді. І це дуже круто, що зараз таким шляхом іде наш футбол. А те, що робить ФК “Рух”, його президент Григорій Козловський, побудована нова база – це взагалі рівень космосу. Хто приїжджає з Європи – вражаються. І результат команди U-19 – це тільки перші ластівки”, – говорить журналіст.

За його словами, головний  тренер команди Віталій Пономарьов зумів добре відлагодити роботу,  правильно використовує наявну інфраструктуру, яка дозволяє молоді зростати.

“Зараз у  молодій команді дуже багато класних гравців – Сапуга, Руніч, Роман, Карабін. Вони вже відомі у футбольних колах і їм пощастило потрапити в хороше середовище, зокрема і тренерське, отримати інфраструктуру. Я, наприклад, спілкувався ще з львівським поколінням Олега Лужного, яке колись тренувалося на “Україні” на тирсі. Це не до порівняння. Тому хочу побажати хлопцям не зупинятися. “Рух” створює фантастичні умови, яких і в Європі не так уже й багато. І цим треба користатися. Юнацька Ліга чемпіонів – це тільки старт. Фініш – доросла Ліга чемпіонів”, – впевнений Роман Бебех.

Щодо перспектив виступу “Руху” у найпрестижнішому клубному юнацькому турнірі, то, на думку журналіста, команді одразу варто ставити перед собою високу планку – вихід із групи.

“Як грати команді із суперниками топ-рівня? Це ми колись побачили на прикладі команди Олександра Петракова,  коли стали чемпіонами світу U-20.  Так само юнацька команда “Динамо” торік на рівні грала і проти “Барселони”, і проти “Баварії” . Тому варіанти є. Тим паче, що з мотивацією точно нема проблем. Упевнений, що “Рух” гідно представить свій клуб, Україну. Потенціал дуже високий”, – додав Роман Бебех.

Нагадаємо, що 20 травня, команда “Руху” U-19 вперше в своїй історії потрапила у Юнацьку лігу УЄФА, яку ще називають Лігою чемпіонів для юнаків. Доля путівки в турнір вирішилася у польському Сяніку, де відбувся перенесений матч 19-го туру чемпіонату серед юнацьких команд Української-Прем’єр-ліги між львівським «Рухом» і ковалівським «Колосом». Львів’яни перемогли 3:0 і вийшли на перше місце в турнірній таблиці

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі