НТА > НОВИНИ > Спорт > ФК «Рух» готовий грати офіційні матчі на стадіоні Шухевича у Тернополі

ФК «Рух» готовий грати офіційні матчі на стадіоні Шухевича у Тернополі

316

Продовжуючи справедливу боротьбу за львівський стадіон «Україна» і його придатність до проведення ігор Української Прем’єр-ліги, «рухівці» дуже символічно звернули увагу на арену, яка має ім’я видатної історичної постаті в історії України.

Футбольний клуб «Рух» повідомив на своєму офіційному сайті про те, що заявив тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича, як резервну домашню арену. Відповідний лист керівництво «Руху» надіслало в Українську асоціацію футболу та Українську Прем’єр-лігу.

«Основним домашнім стадіоном клубу й надалі залишається «Україна», який заявила Українська асоціація футболі під час проходженні процедури атестації на новий сезон. На той момент він перебував у переліку стадіонів 3-ої категорії», – пояснили в «Русі».

У листі футбольний клуб «Рух» просить надати перелік недоліків стадіону «Україна», котрі служили базовою підставою для рішення про позбавлення стадіону 3-ої категорії та гарантує після отримання такого переліку усунути відповідні недоліки задля відповідності стадіону «Україна» 3-ої категорії.

При цьому футбольний клуб «Рух» опублікував усю переписку з Українською асоціацією футболу, наголосивши, що  тепер діалог відбуватиметься у публічній площині.

Нагадаємо, що раніше депутати Львівської обласної та міської рад вимагали не створювати безпідставних перешкод для функціонування стадіону «Україна».

Технічний директор футбольного клубу «Рух» Тарас Гордієнко в прямому ефірі «Народного толк-шоу» заявив, що  побачив чимало невідповідностей у самій процедурі ухвалення рішень навколо львівського стадіону «Україна».

Після цього Українська асоціація футболу організувала інформаційну атаку на «Рух» – на львівський футбольний клуб нацьковували авторитетів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі