НТА > НОВИНИ > Новини світу > Foreign Policy: Україна запросила військову техніку в США

Foreign Policy: Україна запросила військову техніку в США

139

Україна попросила США передати частину американських озброєнь. Йдеться про техніку, яка призначалася Афганістану до захоплення там влади “Талібаном”.

За даними Foreign Policy, глава Міноборони України Олексій Резніков у листопаді під час візиту до Вашингтона просив США збільшити постачання озброєнь, у тому числі надати системи, які до цього Вашингтон Києву не направляв.

Як повідомляє видання, Резніков запросив допомогу у сфері повітряної і морської оборони, а також радіоелектронної боротьби.

Крім того, видання стверджує, що Україна хоче отримати боєприпаси, які Вашингтон планував передати Афганістану до того, як до влади в цій країні прийшли таліби. Зокрема, мова йде про вертольоти Мі-17, що належать США, але знаходяться на техобслуговуванні в Україні.

Нещодавно прессекретар Білого дому Джен Псакі, коментуючи повідомлення про те, що адміністрація опрацьовує кроки з комплексної підтримки Києва, заявляла, що Сполучені Штати зараз вивчають можливість надання подальшої військової допомоги Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі