НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > «Фортеця Бахмут». Гурт «Антитіла» презентував кліп про стійкість українських воїнів

«Фортеця Бахмут». Гурт «Антитіла» презентував кліп про стійкість українських воїнів

Мелодію та гармонію написав солдат і музикант Сергій Вусик, вона була в музичному арсеналі гурту давно, проте чекала свого часу

748

Український гурт «Антитіла» видав пісню «Фортеця Бахмут», що має на меті посилити дух військових, які боронять нашу державу, тримають величезний фронт і гарячий клаптик української землі, ще один символ стійкості, сміливості та сили – місто Бахмут.

Кліп доступний на ютуб-сторінці гурту «Антитіла».

Музиканти зізналися, що лірику композиції створили за добу. Мелодію та гармонію написав солдат і музикант гурту Сергій Вусик, вона була в музичному арсеналі гурту давно, проте чекала свого часу. А тепер її доповнили аранжуванням і рисами, які музиканти отримали на війні.

«Фортеця Бахмут» – це присвята стійкості і подвигу українського народу, українських військових, які борються проти невиправданої несправедливої агресії Росії.

«Ми, як музиканти, розуміли, що нам потрібно зробити щось надихаюче, з чим хотілося би рвати землю, йти в бій, стояти та не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що свою справу та своє завдання потрібно робити спокійно, як того вчили нас, і що за нашими спинами, за спинами тих, хто конкретно зараз зі зброєю чинить супротив окупантам, – майбутнє України. І що би не відбувалося навколо, ти маєш взяти себе в руки та робити все, що від тебе залежить у найліпшому вигляді. Так сталося, що таких ситуацій і ми пережили вдосталь, тому як ніхто, розуміємо, про що співаємо та за що стоять наші побратими в найпекельнішій точці світу сьогодні», – сказав фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Нагадаємо, що 19-го червня гурт «Антитіла» новою піснею вшанував пам’ять воїнів, які віддали життя за Україну та назавжди стали янголами-охоронцями для своїх дітей.

У серпні на BBC News вийшов документальний фільм «Frontline Frontman» про український гурт «Антитіла» на передовій.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі