НТА > НОВИНИ > Новини світу > Франція розглядає можливість передачі Україні винищувачів

Франція розглядає можливість передачі Україні винищувачів

445

Франція не виключає можливість відправки винищувачів в Україну, проте за умови, що це не призведе до ескалації у війні та не підриватиме європейської безпеки.

Про це пише The Guardian із посиланням на голову Комітету національної оборони і Збройних сил Національної асамблеї Франції Томаса Гасіллуда.

“Ми повинні вивчати запити в кожному конкретному випадку та залишати всі двері відкритими. Ми побачимо найближчими тижнями, що станеться далі”, — заявив Гасіллуд.

Водночас голова Комітету національної оборони зазначив, що Франція навряд чи передасть Україні танки Leclerc, оскільки вони “не вписуються” в оголошені раніше поставки подібної бронетехніки від США та Німеччини.

“Це не найкращі можливості, які ми можемо надати Україні, зокрема тому, що українцям буде дорого і складно мати справу з різними типами танків. Ми думаємо, наприклад, про наземно-повітряні потужності”, — додав він.

Нагадаємо, що у середу, 25 січня, уряд Німеччини офіційно повідомив про рішення передати Україні основні бойові танки Leopard-2, та дозволити реекспорт іншим країнам, які також хочуть зробити це. Німеччина планує передати Україні танки Leopard 2 вже до кінця березня.

Крім того, канадські збройні сили передадуть Україні чотири танки Leopard.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі