НТА > НОВИНИ > Світ > Франція відкрила кордони для українців та ввела нові правила в’їзду

Франція відкрила кордони для українців та ввела нові правила в’їзду

100

З 9 червня Франція відкриває свої кордони для туристів. Послаблення обмежень стосуються й українців.

Про це повідомляє сайт французького уряду.

Як відомо, Франція поділила країни на три зони – “червону”, “помаранчеву” та “зелену”. Україна потрапила до “помаранчевої”.

Згідно з новими правилами, у Францію зможуть потрапити українські мандрівники, які зробили щеплення від коронавірусу. Вакцина має бути затверджена регулятором ЄС. Йдеться про препарати Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca і Johnson&Johnson.

Окрім того, туристи з “помаранчевих” країн при посадці на літак повинні мати негативний ПЛР-тест або тест на антиген.

Мандрівники, які не вакцинувалися препаратом, який вимагає ЄС, зможуть потрапити до Франції лише з дуже важливих причин. Також цим особам доведеться мати негативний тест на коронавірус та пройти 7-денну самоізоляцію.

Для країн “зеленої” зони Франція скасовує всі обмеження на в’їзд. До неї увійшли країни ЄС, Австралія, Південна Корея, Ізраїль, Японія, Ліван, Нова Зеландія та Сінгапур.

Нагадаємо, що Албанія з 1 червня скасувала всі карантинні обмеження для туристів. Мандрівникам більше не потрібно робити тест на коронавірус.

Без тестів і довідок також можна відправитись у відпустку в Чорногорію. Втім, щоб потрапити у Грецію, Болгарію, Хорватію та на Кіпр потрібні ПЛР-тести.

Валерія Рабінович

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі