НТА > НОВИНИ > Новини світу > Французький астронавт показав падіння російського космічного модуля

Французький астронавт показав падіння російського космічного модуля

390

З Міжнародної космічної станції французький астронавт спостерігав, як старий російський космічний модуль розлетівся на шматки під час входу в атмосферу, і навіть зняв цю подію на відео.

Астронавт Томас Песке розмістив це відео на своїй сторінці в Facebook.

«Входження в атмосферу без теплозахисного екрану дає гарну вогняну кулю. Ви ясно бачите, як більш дрібні шматки металу, що плавиться, спливають і підсилюють феєрверк», – написав Песке.

Астронавти могли спостерігати, як російський «Пірс» руйнується над хмарами протягом приблизно шести хвилин.

Французький космонавт підмітив, що наступна «падаюча зірка, яку ви бачите в небі, може бути метеором або може бути орбітальним сміттям».

«Якщо це сміття, не впевнений, що бажання, яке ви загадаєте, буде виконано… але я все одно раджу спробувати», – пожартував астронавт.

Російський модуль «Пірс» був списаний зі служби після майже 20 років роботи на космічній станції. Він вийшов на орбіту 14 вересня 2001 року після запуску з космодрому Байконур у Казахстані разом із модифікованим космічним кораблем «Прогрес» в якості верхнього ступеня його ракети «Союз-У». Через три дні він зістикувався зі службовим модулем «Зірка», ставши шостим герметичним модулем орбітального комплексу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"