НТА > НОВИНИ > Суспільство > Фраза Зеленського, вірш Стуса. Останні тренди українського TikTok

Фраза Зеленського, вірш Стуса. Останні тренди українського TikTok

Дотепні ролики з віршем українського поета та словами Зеленського стали вірусними

188

В українському сегменті популярної соцмережі TikTok трендовими останнім часом стали вірш Василя Стуса та фрагмент інтерв’ю президента України Володимира Зеленського.

“Терпи, терпи – терпець тебе шліфує” 

Так, у соцмережі TikTok з’являються дотепні ролики з віршем українського поета. Зокрема, звук вірша “Терпи, терпи – терпець тебе шліфує” накладають на різні життєві ситуації.

У соцмежежі також жартують з того, як Андрухович читав всеукраїнський диктант у листопаді. Як відомо, чимало учасників скаржилися на надто швидкий темп начитування.

Слова Зеленського

Ще один кумедний тренд українського тіктоку – фрагмент інтерв’ю українського президента України Володимира Зеленського журналісту BBC Стівену Сакуру.

Так, в минулорічному інтерв’ю Зеленський відповів на запитання про те, чи дійсно він хоче, щоб на виборах у США переміг Джо Байден. На це президент відповів: “Який цікавий у вас вид запитання”. Ця фраза стала віросною у соцмережі TikTok.

Аудіо з фразою Зеленського користувачі соцмережі наклали на різні ситуації – від навчання в школі до стосунків та запитання, де зустрічатимеш Новий рік.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі