НТА > НОВИНИ > Фрегат «Гетьман Сагайдачний» стає на ремонт. Такої модернізації в Україні ще не проводили

Фрегат «Гетьман Сагайдачний» стає на ремонт. Такої модернізації в Україні ще не проводили

Роботи щодо модернізації «Гетьмана Сагайдачного» триватимуть у декілька етапів

128

Державне підприємство Дослідно-проектний центр кораблебудування (ДПЦК) проведе комплекс робіт із ремонту та модернізації флагмана Військово-морських сил ЗСУ – фрегата «Гетьман Сагайдачний».

Про це повідомив сайт концерну «Укроборонпром». Роботи такого обсягу та складності для кораблів цього класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України.

Державний контракт про проведення робіт уклали ДПЦК і Міноборони наприкінці 2021-го року.

«Роботи проходитимуть у кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації», – сказано в повідомленні.

«Роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України. Саме тому для успішної реалізації проєкту ДПЦК кооперується з іншими українськими підприємствами – лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни», – зазначив директор-генеральний конструктор ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» Вадим Борисов.

Зокрема, в модернізації «Гетьмана Сагайдачного» візьмуть участь Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря-Машпроєкт», Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод», Суднобудівельно-судноремонтний завод «Нібулон» та інші підприємства.

Як відомо, «Гетьман Сагайдачний» – багатоцільовий корабель Військово-морських сил України, їхній флагман. Його заклали 1990-го, спустили на воду 1992-го, включили в бойовий склад ВМС України 2-го квітня 1993-го року.

Нагадаємо, що в жовтні дослідницький корабель «Джеймс Кларк Росс», який Україна придбала у Великої Британії для проведення антарктичних місій, зайшов до одеського порту.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі