НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк мав запасний образ для «Євробачення»

Фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк мав запасний образ для «Євробачення»

Хустина присутня і в іншому образі, який використали у фінальному виступі, що приніс нам усім таку бажану перемогу

463

Резервний стиль для українських представників на європейському музичному конкурсі підготувала Етно-галерея Роксоляни Шимчук.

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці Роксоляна Шимчук.

«Ось такий запасний образ ми підготували для Олега, і він навіть поїхав з ним на «Євробачення-2022»! Цей образ імпонував не тільки нам, але й самому Олегу, але продюсери і постановники номеру його не використали», – написала вона.

Образ цільово пропонували в синьо-жовтих кольорах. Автентичний святковий чоловічий кептар початку ХХ століття з Буковини (Чернівецька область) пишно та густо розшитий бісером з приватної колекції Роксоляни Шимчук. Сорочка – сучасна. Стилізація української вишиванки. Хустина – традиційний аксесуар українців.

Про хустину Роксоляна Шимчук розповіла трохи детальніше, бо вона була присутня і в іншому образі, який використали у фінальному виступі, що приніс нам усім таку бажану перемогу.

«Хустину в давнину носили як дівчата, так і хлопці. Традиційно хлопці одягали її на шию під кептар, сердак тощо… І за пояс запинали, якщо дівчина подарувала. На початку ХХ століття часто дівчата дарували хустину хлопцям у дорогу, коли ті збиралися на війну. Парубки навіть хизувалися тим, у кого краща хустина від коханої. А в багатьох регіонах хустка, запнута за пояс чи пов’язана на руку, стала обов’язковим атрибутом вбрання нареченого, і з нею пов’язували чимало обрядів», – пояснила Роксоляна Шимчук.

Тому видавалося доречним «прив’язати» такий символічний оберіг у часі під час війни, яка триває зараз.

Нагадаємо, що на конкурсі «Євробачення 2022» переміг гурт Kalush Orchestra. Професійне журі поставило українців на четверте місце. Однак, отримавши від глядачів 439 балів (явно найбільше серед усіх учасників), Україна тріумфувала в італійському Турині.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі