НТА > НОВИНИ > Спорт > Футбол не повинен втікати. Наступний чемпіонат УПЛ треба зіграти в Україні, – президент ФК “Рух”

Футбол не повинен втікати. Наступний чемпіонат УПЛ треба зіграти в Україні, – президент ФК “Рух”

Григорій Козловський впевнений: футболом також можна показати, що українці сильна єдина сім’я, яка разом йде до перемоги.

365

Якщо президент у найважчі часи залишається в країні, то чому футбол має кудись втікати. Відтак треба зробити все можливе, щоб наступний сезон УПЛ був проведений на території України.

У цьому переконаний почесний президент ФК “Рух” Григорій Козловський.

“Зараз у нас на передовій дуже багато фанатів футболу. Але у кожного є свій фронт. Ми як футбольна сім’я повинні бути поруч з військовими, бути єдиними і демонструвати усьому світу, що ми гідні європейці. Я не бачу інших варіантів, окрім того, щоб зіграти наступний сезон УПЛ в Україні. Я знаю, що у Президента України є побажання, щоб футбол був у нашій країні. Якщо лідер нації у найважчі часи залишається в країні, то чому ми маємо кудись втікати? Ми маємо бути єдиними і брати приклад з лідера нації”, – розповів він у  програмі “Головна команда” на ТК “Футбол 1,2,3”.

За його словами, за приклад можна брати досвід тих країн, які проводили внутрішні чемпіонати і під час військових дій. Зокрема, так було у Хорватії у 1990-х роках. На думку Григорія Козловського, таким чином хорвати показали, що вони сильна європейська сім’я, яка разом йшла до перемоги.

“Ми також маємо продемонструвати, що ми генетично сильний народ. І якщо запитати думку хлопців на передовій, то думаю, що якусь радість футбол їм теж принесе”, – впевнений президент “Руху”.

Водночас наголосив, що щодо тих клубів, які мають багато легіонерів та воліють грати за кордоном, потрібно шукати “соломонове рішення”. Один із можливих варіантів,  дозволити зіграти кілька матчів, наприклад, у Польщі.

Щодо фінансової ситуації в українських клубах, то Григорій Козловський готовий ініціювати колективне звернення від усіх українських клубів до провідних чемпіонатів Європи з проханням про фінансову допомогу. Це дозволить зібрати близько 10-20 мільйонів доларів. За ці кошти вдасться підтримати не лише команди УПЛ,  а Другої та Першої ліг, чемпіонат U-19,  футбольні академії, які зараз переживають непрості фінансові часи.

“Я вважаю, що в такій складній ситуації ми повинні мати плани B та C. Ми маємо проводити чемпіонат з 16 командами. Але не дай Бог ситуація буде погіршуватись, ми повинні мати запасні варіанти проведення змагань, які будуть прописані в регламенті”, – наголосив Григорій Козловський.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі