НТА > НОВИНИ > Спорт > Андрій Шевченко вийшов зі складу НОК України на знак протесту

Андрій Шевченко вийшов зі складу НОК України на знак протесту

Андрій Шевченко фактично виступив проти Суркіса-старшого, в клубі якого – “Динамо” – виховувався, хоча в своєму звичному стилі не сказав це прямо

332

Колишній головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко повідомив, що не може залишатися членом Національного Олімпійського Комітету України за такого складу.

«У найважчий час в історії моєї країни я гордий бути поруч з Україною і допомагати усім, чим можу, задля нашої перемоги. Я вважаю почесною роботу в Національному олімпійському комітеті, розумію важливість його розвитку. Водночас я не можу залишитися в складі НОК за такого складу. Ми платимо за свою свободу безмежно високу ціну життями найкращих з українців. Мусимо бути гідними їх», – написав Шевченко у своїх соціальних мережах.

Учора, в четвер, 17-го листопада, Шевченка обрали віцепрезидентом НОК. Президентом став Вадим Гутцайт. Знаменитий у минулому футболіст опинився в компанії разом із Григорієм Суркісом і Нестором Шуфричем. Сьогодні він вийшов зі складу НОК, бо “не може залишитись в НОК за такого складу”.

Експерти та вболівальники зазначили, що це потужний хід від Шевченка, який явно додасть йому вістів і піару в подальшій кар’єрі в Україні, яка, схоже, буде дуже суттєвою для українського спорту. Таким чином Андрій фактично виступив проти Суркіса-старшого, в клубі якого виховувався, хоча в своєму звичному стилі не сказав це прямо.

Нагадаємо, що в четвер, 17-го листопада, відбулися вибори президента Національного олімпійського комітету (НОК) України. Новим очільником організації обрали міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі