НТА > НОВИНИ > Спорт > Футбольний клуб «Рух» отримав підтримку з боку київського «Динамо»

Футбольний клуб «Рух» отримав підтримку з боку київського «Динамо»

398

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) першим з-поміж українських клубів висловив чітку й однозначну позицію щодо переслідувань з боку УАФ львівського «Рух».

«Рухівці» звернувся до керівництва київського «Динамо» з проханням проводити свої домашні матчі на стадіоні імені Валерія Лобановського у столиці України. Кияни відповіли згодою.

«Для нас це сигнал, що в українському футболі, попри суперництво на полі, є клуби з позицією і не бояться її публічно висловлювати», – йдеться в заяві на офіційному сайті футбольного клубу «Рух».

Відповідний лист-звернення «Рух» надіслав на ім’я Першого віце-президента «Динамо» Віталія Сівкова. У відповідь керівництво «Динамо» надіслало лист, у якому заявили, що не заперечують проти проведення домашніх матчів першої команди «Руху» на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

«Футбольний клуб «Рух» висловлює щирі слова подяки київському «Динамо» та його президенту Ігорю Суркісу за публічну підтримку. Ігор Суркіс особисто поспілкувався з Григорієм Козловським і протягнув руку допомоги ФК «Рух» у ситуації, що склалася», – зазначено в повідомленні «Руху».

Львівський футбольний клуб, своєю чергою, запевнив, що й надалі підтримуватиме всі клуби, які йдуть проти свавільної системи, яка утворилась нині в українському футболі. «Ми продовжуємо нашу боротьбу і віримо в перемогу», – наголосили в «Русі».

Нагадаємо, що через відсутність компромісу з «Ареною Львів» «Рух» заявив основним стадіоном для домашніх матчів Української прем’єр-ліги львівський стадіон «Україна». Однак Українська асоціація футболу оголосила список стадіонів, які станом на 9-те липня відповідають структурним критеріям категорій асоціації. І «Україна» таким чином втратила 3-тю категорію, її перевели в список стадіонів 2-ої категорії.

Після цього стало зрозуміло, що ручний режим управління та методи шантажу від УАФ можуть призвести до занепаду знаменитого львівського стадіону, а ще Українська Прем’єр-ліга може втрати одного з учасників.

Продовжуючи справедливу боротьбу за стадіон «Україна» і його придатність до проведення ігор Української Прем’єр-ліги, «рухівці» тимчасово заявили тернопільський міський стадіон імені Романа Шухевича, як резервну домашню арену.

Проте в п‘ятницю, 16-го липня, на адресу «Руху» надійшов лист, у якому УАФ заборонила львів’янам проводити домашні матчі у Тернополі.

Крім того, минулого тижня у різних медіа з’явилися коментарі легенд українського футболу з негативними меседжами проти стадіону «Україна».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"