НТА > НОВИНИ > Спорт > Футбольний клуб «Рух» зловив на брехні чиновника Української асоціації футболу

Футбольний клуб «Рух» зловив на брехні чиновника Української асоціації футболу

748

Голова комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ Геннадій Прокопович спробував обґрунтувати рішення про вилучення стадіону «Україна» у Львові з 3-ої категорії, що забороняє використовувати його на матчах Прем’єр-ліги. «Рухівці» навели вагомі аргументи непрофесіоналізму та лицемірства представника УАФ.

Пан Прокопович дав коментар сайту Champion, де вирішив коротко пояснити скандальне рішення очолюваного ним комітету стосовно стадіону «Україна». Футбольний клуб «Рух» знайшов одразу декілька неоковирностей в його маніпулятивних аргументах.

«Нам невимовно прикро, що голова комітету з питань стадіонів не знає, що стадіон «Україна» – єдиний в нашій державі стадіон не збудований, а викопаний. І схили чаші залиті та укріплені товстим шаром бетону, у який надалі вмонтовувались сидіння для глядачів. У який спосіб пан Прокопович чисто теоретично уявляє собі за таких обставин «дуже поганий стан трибун»?», – відреагували «рухівці».

До того ж вони звернули увагу на те, що пан Прокопович не знає встановленого ним же очолюваним комітетом критерію місткості стадіонів 3-ої категорії – 4 500 тисяч глядачів. Таку кількість стадіон «Україні» з номінальною місткістю майже 28 000 без проблем може забезпечити.

Окрім того, у заяві футбольного клубу «Рух» йдеться: «Коментувати далі більшість подібних «аргументів» просто немає сенсу. Сенс є в тому, щоби заявити: пан Прокопович, інтелігентно мовлячи, свідомо брешуть, стверджуючи, що на стадіон «Україна» «було направлено безліч офіційних звернень щодо усунення недоліків». Бо, щонайменше за останній рік, а тим більше, з моменту присвоєння стадіону 3-ої категорії – жодного офіційно звернення так і не надходило – ані безпосередньо адміністрації стадіону, ані орендареві ТзОВ КПФ «Карпати», ані власникові Управлінню комунального майна Львівської міської ради».

Повністю заяву «Руху» читайте за цим посиланням.

А ще «Руху» опублікував такий документ, який, без сумніву, здивує багатьох недолугих чиновників, які протирають штани у кабінетах київського Будинку футболу. Це пов’язано з “Ареною Львів”, яку там, у цих кабінетах, чомусь вважають ледь не бездоганною. На відміну від загалом досить надійної “України”.

Нагадаємо, що ручний режим управління та методи шантажу від УАФ можуть призвести до занепаду знаменитого львівського стадіону, а ще Українська Прем’єр-ліга може втрати одного з учасників. Це пов’язано зі скандалом в українському футболі, де керівники Української асоціації футболу заборонили проводити матчі Української Прем’єр-ліги на львівському стадіоні «Україна».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі