НТА > НОВИНИ > Новини політики > Гарантії безпеки для України. Єрмак оголосив про створення міжнародної консультативної групи

Гарантії безпеки для України. Єрмак оголосив про створення міжнародної консультативної групи

Адрій Єрмак разом із колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном створює міжнародну консультативну робочу групу

257

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак оголосив про створення міжнародної консультативної групи, яка розроблятиме пропозиції щодо гарантій безпеки для України.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

П, цю групу він очолюватиме спільно з екс-генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.

Адрій Єрмак у межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі повідомив, що разом із колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном створює міжнародну консультативну робочу групу. Її мета – розробляти певні рекомендації щодо надійних та ефективних гарантій безпеки для України. До роботи також запросять долучитися провідних діячів у сфері безпеки, політики та дипломатії, а також науковців.

Голова ОП також висловив переконання, що друзі України візьмуть участь у роботі консультативної групи та зможуть запропонувати свої знання та досвід для ефективної реалізації цієї ініціативи.

Нагадаємо, що у квітні президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що Франція готова стати гарантом безпеки України після завершення війни.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі