НТА > НОВИНИ > Суспільство > Гаранти Будапештського меморандуму мають надавати Україні зброю – Голомша

Гаранти Будапештського меморандуму мають надавати Україні зброю – Голомша

“Ми маємо повноцінну армію, яка має протиповітряну оборону, ракетні війська, десантно-штурмові бригади, «морських котиків»”

503

США та члени ЄС, з якими Україна підписала Будапештський меморандум зобов’язані, надавати озброєння для захисту. Це і буде гарантією, що Путін не посунеться в Україну.

Таку думку висловив заслужений юрист України та колишній перший заступник Генерального прокурора Микола Голомша в етері “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA.

Експерт зазначив, що дуже шкодує, що дієво не працює ані ООН, ані ОБСЄ. На його думку, вводити санкції чи надавати зброю після нападу на Україну вже непотрібно. Допомога потрібна зараз, щоб діяти на випередження.

Водночас Микола Голомша наголосив на боєздатності української армії.

“Ми маємо повноцінну армію, яка має протиповітряну оборону, ракетні війська, десантно-штурмові бригади, «морських котиків». Ми маємо підрозділ в Кропивницькому, з яким вже мали справу росіяни в Маріуполі. Там були просто жахливі наслідки по вбитих у співвідношенні до наших військових. Українців загинуло небагато, а «морські котики» Росії сказали: «це не Молдова, не Абхазія, і не Грузія. Ми більше сюди не сунемось». Наші війська та підрозділи спецоперацій є вишколеними», – каже Микола Голомша.

На думку експерта, сьогодні на телебачення, в ефіри потрібно постійно запрошувати військових, які не сіятимуть чутки, а фахово аналізуватимуть ситуації. Також влада та Збройні сили зобов’язані представляти експертів, які б показували українцям, чим ми володіємо та як захищатимемо свою Батьківщину.

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі