НТА > НОВИНИ > Новини політики > Гасла “Слава Україні” і “Героям слава!” стали футбольними символами України – Павелко

Гасла “Слава Україні” і “Героям слава!” стали футбольними символами України – Павелко

167

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко за результатами засідання онлайн засідання виконкому УАФ повідомив, що члени затвердили офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні” і “Героям слава”.

Про це розповів голова УАФ Андрій Павелко на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно Виконком УАФ одноголосно — 45 членів “за” — підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом “Ukraine”, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі.

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням”, – повідомив Андрій Павелко

Учора футбольний функціонер заявив, що футбольні символи слід увіковічнити.

“Футбольні символи України, давно визнані усіма нашими вболівальникам і футбольною спільнотою загалом, мають бути захищені і увіковічені в футбольній традиції нашої держави. Тому виступив з ініціативою оперативно скликати он-лайн засідання Виконкому УАФ. Ми займаємо чітку позицію, яка уособлює глибоку синергію Української асоціації футболу, мільйонів наших вболівальників і футболістів збірної. Така позиція стане відповіддю на численні коментарі, дзвінки і голоси підтримки на адресу УАФ і команди Андрія Шевченка, які ми отримуємо після презентації нової форми збірної з картою України та гаслами «Слава Україні!», «Героям слава!», – пише Павелко.

Голова УАФ також подякував усім вболівальникам за “шалену підтримку УАФ і нового дизайну форми національної збірної”.

“Дякую вам за небайдужість, за ваші відверті публічні позиції і таку щиру реакцію на сьогоднішні події”, – зазначив Павелко.

Футбольний функціонер також розповів, що після того, як Росія привернула увагу до форми української збірної, міжнародні ЗМІ та соціальні мережі рясніють множинними вигуками ” Glory to Ukraine! Glory to the heroes!”

Крім того, Павелко заявив, що переговори з УЄФА продовжаться 11 червня.

Як ми повідомляли, збірна України представила форму до Євро-2020 з картою України та написами ” Слава Україні!”і” Героям Слава!». Зображення на формі карти України з Кримом викликало обурення в Росії. Відтак РФ подала скаргу на розміщення слоганів і карти на футболках збірної України.

В УЄФА заявили, що поєднання двох гасел на формі збірної України є політичним і тому зажадали прибрати слоган ” Героям Слава!».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі