НТА > НОВИНИ > Спорт > Гасло «Слава Україні!» тепер буде на футболках усіх клубів України

Гасло «Слава Україні!» тепер буде на футболках усіх клубів України

218

За регламентом Української Прем’єр-ліги на сезон-2021/2022, тепер кожен клуб повинен нанести на ігрову форму велику емблему Української асоціації футболу зі слоганами «Слава Україні» та «Героям Слава».

Емблему розмістять на футболці спереду між логотипом клубу і логотипом виробника екіпірування на рівні середини плеча.

Зобов’язання поширюється на матчі Української Прем’єр-ліги, Кубка України та Суперкубка.

Цю емблему затвердила Українська асоціація футболу після присвоєння слоганів «Слава Україні» та «Героям Слава» футбольного статусу.

Нагадаємо, що ще на початку Євро-2020 УЄФА зобов’язав забрати напис «Героям слава!» з форми збірної України на Євро-2020. При цьому карта з окупованими Кримом і Донбасом і напис «Слава Україні!» залишилися. Таким чином футбольні єврочиновники відреагували на запит Російського футбольного союзу.

В Українській асоціації футболу підтвердили таке прохання від УЄФА. І вирішили оперативно зробити крок у відповідь. На онлайн-засіданні виконкому УАФ затвердили офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні» і «Героям слава».

Голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко у коментарі NTA тоді назвав це рішення надзвичайно важливим: «Воно об’єднує всю нашу країну. Львівська Асоціація футболу дякує за чітку проукраїнську позицію колегам з усієї України, які теж цього дотримуються без будь-яких застережень».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі