НТА > НОВИНИ > Війна > Гаубиці від Норвегії вже на передовій і з високою точністю вражають цілі – Залужний

Гаубиці від Норвегії вже на передовій і з високою точністю вражають цілі – Залужний

Українські військові за один тиждень опанували М109А3

902

Самохідні гаубиці М109А3, які Україні надала Норвегія у межах міжнародної допомоги, вже використовуються на передовій.

Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний.

За його словами, самохідні гаубиці М109А3 вже на передовій та з високою точністю вражають цілі та знищують ворога. Українські військові з легкістю за один тиждень опанували М109А3.

“Як відзначають мої артилеристи, ключова відмінність цих гармат від радянських зразків, – те, що вони зроблені для людей. Незважаючи на те, що ці самохідні гаубиці були виготовлені ще у 1960-70-х роках, у них вже замість важелів – кермо, замість механічної – коробка автомат”, – зазначив Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що гаубиці М109А3 мають більший, порівняно з радянськими аналогами, калібр та потужніший боєприпас. Дальність стрільби складає до 22 км

“Але у подальшому ми можемо використовувати активно-реактивні снаряди, які збільшують цю відстань. Досвідчені артилеристи відзначають також зручність зарядів, які є герметичними та абсолютно ідентичними, що впливає на точність розльоту при пострілах”, – повідомив головнокомандувач.

Додамо, що бійці на передовій уже застосовують французькі самохідні гаубиці Caesar, які Україні надали партнери. Франція передасть Україні ще додаткову партію самохідних гаубиць Caesar. Польський уряд також ухвалив рішення передати на озброєння України 18 самохідних гаубиць KRAB.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі