НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Гелікоптером доправили у лікарні Львова двох пацієнтів: 4-річну дівчинку та чоловіка

Гелікоптером доправили у лікарні Львова двох пацієнтів: 4-річну дівчинку та чоловіка

Доправили у лікарні 4-річну дівчинку з апендицитом та 26-річного чоловіка з нирковою недостатністю

162

Упродовж 22-23 листопада гелікоптером до лікарень Львова  доставили двох пацієнтів:  4-річну дівчинку  з Турки та 26-річного чоловіка з Дрогобицького району.

Про це повідомляє пресслужба поліції Львівської області у фейсбук.

Дівчинку прооперували. Вона одужує

Так, 22 листопада поліцейський гелікоптер доставив до Львова 4-річну дівчинку, якій терміново потрібна була операція.

«Гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив маленьку пацієнтку з перитонітом з міста Турка до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит», – йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 23 листопада, у медустанові зазначили, що дівчинку прооперували, вона уже одужує.

«Вчора її стан був важкий. В операційній команда хірургів виявила гангренозний перфоративний апендицит з локальним перитонітом. Малечу пропоперували і дівчинка одужує, поруч з нею мама», – йдеться у повідомленні.

У лікарні зазначили, що дівчинка отримує усе необхідне лікування, але їй ще доведеться побути у лікарні 7-10 днів.

26-річний чоловік потребував невідкладної медичної допомоги

Також сьогодні, 23 листопада, гвинтокрил Національної поліції Airbus Helicopters Н-145 терміново перевіз 26-річного пацієнта з реанімаційного відділення однієї з Дрогобицьких лікарень до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги.

«У молодого чоловіка – інтоксикаційний синдром та сепсис на фоні ниркової недостатності, він потребує невідкладної спеціалізованої медичної допомоги», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що аеромедичну евакуацію здійснюють фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у рамках спільного проєкту МВС та Міністерства охорони здоров’я України.
Вже майже протягом двох місяців поліцейський гелікоптер оперативно доставляє до медичних закладів людей, травмованих у ДТП, або тих, хто перебуває у критичному стані внаслідок хвороби.

Нагадаємо, що упродовж  7-8 листопада медичним гелікоптером МВС України до лікарень Львівщини доправили трьох пацієнтів – 6-річну дівчинку Вікторію з міста Дубно, що на Рівненщині,  20-річну дівчину з міста Стрия та 69-річну жінку з Яворівщини.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі