НТА > НОВИНИ > Війна > Генерал у немилості: керівника генштабу РФ Герасимова відправили воювати в Ізюм, – ЗМІ

Генерал у немилості: керівника генштабу РФ Герасимова відправили воювати в Ізюм, – ЗМІ

437

Українські військові журналісти зі своїх джерел дізналися, що до Ізюма особисто приїхав начальник генерального штабу збройних сил РФ, генерал Валерій Герасимов, щоби здійснювати командування військами на Донбасі.

Про це пише українське видання Defense Express, що співпрацює з українським військово-промисловим комплексом та військовими експертами, – пише “Українська правда” і телеграм-канали.

За джерелами видання, він уже начебто прибув до пункту управління військами ЗС РФ в районі Ізюма.

Видання зауважує, що посада Герасимова передбачає командування операціями стратегічного рівня, а не оперативно-тактичного. Це може бути промовистим свідченням, що російське керівництво всерйоз зосереджене на здобутті якихось тактичних перемог на Донбасі.

Крім того, приїзд Герасимова в польові пункти управління свідчить, що призначення очільника Південного військового округу генерала Олександра Дворнікова єдиним командувачем військ РФ в Україні не покращило стан справ із управлінням та координацією окупаційних підрозділів на полі бою.

Як повідомлялося, раніше Дворнікова, якого називають “сирійським м’ясником” за проявлену жорстокість під час керування операцією в Сирії, нібито призначили, аби створити єдину вертикаль командування та покращити ефективність і злагодженість дій російських підрозділів.

Зазначимо, що за два місяці війни в України загинули 10 генералів РФ. Двох із низ, за даними ГРУ Міноборони, ліквідували під час знищення передового командного пункту на Херсонщині.

Герасимов – цап-відбувайло

Після провалу бліцкригу в Україні активно обговорювалося, що під гарячу руку Путіна потрапив не лише міністр оборони Сергій Шойгу, а й Валерій Герасимов. На початку березня вони одночасно перестали з’являтися на публіці.

Експерти переконані: саме Шойгу і Герасимов стали в очах Путіна головними цапами-відбувайлами за провал “спецоперації” в Україні.

«Герасимов – це не просто керівник генерального штабу, а батько теоретичних розробок та реалізації гібридної війни. Шойгу взагалі розглядався заледве не правонаступником Путіна. Але війна повернула все на свої шляхи. Путін не бачить, куди пішли кошти, витрачені на підготовку до цього наступу. А ми знаємо, що вони почали готуватися щонайменше за рік до початку вторгнення», –  розповідав у в спецефірі NTA  заступник керівника Генштабу ЗСУ у 2006-2010 роках, генерал-лейтенант у відставці Ігор Романенко.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі