НТА > НОВИНИ > Війна > Генштаб показав, як українські воїни освоюють сучасну зброю у Великій Британії

Генштаб показав, як українські воїни освоюють сучасну зброю у Великій Британії

Навчання українців відбувається під керівництвом канадських інструкторів

321

Українські військові у Великій Британії навчаються поводженню із переносною легкою протитанковою зброєю наступного покоління.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

«NLAW (Next Generation Light Anti-tank Weapon) – поводженню саме з такою переносною легкою протитанковою зброєю наступного покоління навчають військових ЗСУ в рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії», – сказано в повідомленні.

Це відбувається під керівництвом інструкторів 3-го батальйону Канадської легкої піхоти Принцеси Патриції 1-ої Канадської механізованої бригадної групи 3-ої Канадської дивізії Збройних сил Канади в рамках операції UNIFIER – UK.

Військові Збройних сил Канади перебувають на території Великої Британії, щоби використати свій досвід і навчити українських новобранців поводженню зі зброєю, забезпечуючи їх оперативну готовність.

«Збройні сили України вдячні за підтримку та допомогу Канаді та Великій Британії!» – наголосили в Генштабі.

Нагадаємо, що США та їхні союзники мають намір змінити динаміку бойових дій в Україні шляхом навчання українських військових веденню загальновійськових боїв із застосуванням піхоти, танків і артилерії.

Втрати російських зайд в Україну від початку широкомасштабного вторгнення склали вже більше 126-ти тисяч. І з кожним днем ця цифра невпинно збільшується. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"